Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet túlélni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet túlélni egy szakítást?

Figyelt kérdés

A barátommal több, mint egy évig voltunk együtt. Minden rendben ment, aztán egyik napról a másikra lapátra tett. Most talán új barátnője is van, nem tudom. De én ezt nem bírom elviselni. Nagyon szeretem még mindig, bár mindenki azt mondja, nem érdemli meg, hogy tovább foglalkozzak vele. De folyton eszembe jutnak a szép emlékek, stb...mit csináljak, hogy ne gondoljak folyton rá, hogyan tudom elengedni könnyen??


21/L


2014. jan. 27. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Ennyire megbocsáthatatlan bűnt követtél el?

Ha ennyire szereted, szerintem próbálj meg beszélni vele, lehet ő is így érez, csak a fiúk elég makacsak tudnak lenni.

2014. jan. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Költőnő? ***** válasza:

könnyen sehogy. Hülye közhely, de az idő segít majd tényleg.

Foglald el magad. Hobbi, sport, bárakármi

2014. jan. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Új fiú.
2014. jan. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
nem követtem el semmit..... csak megunt....pedig a kapcsolatunkat nem mondanám unalmasnak....igaz, hogy voltak olyan időszakok, amikor nem igazán jutottunk el sehová, mert mindketten elfoglaltak voltunk....de aztán később pótoltuk ezeket....
2014. jan. 27. 22:28
 5/10 anonim ***** válasza:

"Hogyan lehet túlélni egy szakítást?"

Csakis dobogó szívvel.

Viccet félretéve, nincs saját életed, hogy a volt barátodon gondolkodás helyett azt éld? Pedig ez az egyetlen megoldás.

2014. jan. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is átéltem ezt! Sőt szerintem mindenki átéli ezt előbb utóbb élete során.


Figyelj! Nekem sem az idő, sem a menjünk el a barátnőkkel jól bebaszcsizni dolog, meg az elfeledünk mindent ha elkezdünk 1 másik életformát folytatni.


Én megpróbáltam ezeket, de nem ment.


Az hülyeség, mikor mondják sokan, hogy majd az idő segít. Mert valakinek segít az idő, talán, de valakinek meg nem, és csak egyre rosszabb lesz.


Ilyenkor az segít, az a "mentőöv" a legkegyetlenebb fájdalomból, ha keresel mást, aki hasonlít rá, és elfeledteti veled, hogy milyen jó volt vele. Keress mást, akivel legalább olyan jól érzed magad, mint anno vele. De amíg nem találtad meg, addig meg se állj. Ne görcsösen keresd, de tudatosan. Légy figyelmes és ismerkedj, lényeg hogy keress hozzá hasonló embereket. Akibe beleszerethetsz, akiben látsz egy piciny kis esélyt is erre.


Talán sablonos szöveget írtam neked, talán nem, de eddig bárki bármit írt tanácsolt javasolt lökött a fejemhez, az vált be a legjobban, ha bepasiztam, és újra megleltem a szerelmet...

2014. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyik napról a másikra akkor tesznek lapátra ha más jött a képbe, akivel úgy érzi boldogabb lehetne...tapasztalat...:(


Beszéld ki magad a barátnőidnek, menj el velük bulizni, kezdj el sportolni ha még nem sportoltál semmit. Sajnos tudom most nem vigasztal, de idővel jobb lesz. És lehet, hogy megtalálod a nagy Ő-t! :) Én ugyanebben a cipőben voltam mint te, és pár héttel később bejött az életembe az a lány, akivel tudom, hogy igazán boldog lehetek.

2014. jan. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Kutyaharapást szőrivel...rajtam csak ez segített, ez viszont tényleg hatásos! Szóval ha rám hallgatsz, kezdj el ismerkedni, hátha nálad is ez válik be..sok sikert!
2014. jan. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mint Bear Grylls, egy késsel, egy kova kővel és a saját vizeleted megivásával.
2014. febr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg csak a fent felsoroltak közt válogathatsz, de mindnek egy a lényege. Foglald el magad! Ne itt ülj és írogasd a kérdést, hogy a válaszok alapján még többet kattoghass a dolgon, hanem menj el hazulról szórakozni, sportolni, pasizni, ismerkedni, barátkozni, táncolni. Bárhova, csak foglald el magad. Aztán vagy az idő, vagy az egyik a sok közül, de segíteni fog.
2014. márc. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!