Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok ezért vele? L/20

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ezért vele? L/20

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve van barátom. Sokáig nem akarta, hogy menjek hozzájuk és mondtam neki fél év után, hogy szakítok ha nem mehetek el, mert kicsit durva, hogy még télen is a parkba találkozunk, mert nálunk se akarunk mindig lenni. Erre bevallotta, hogy nagyon szegény körülmények közt élnek ezért nem akarta, és akkor kétszer voltam náluk, de akkor is csak a szobájába lehettem nem engedte, hogy körülnézzek. Mondtam neki, hogy engem nem zavar, hogy szegények, ezt meg is beszéltük akkor. Ez volt 2-3 hónapja azóta megint nem akarja, hogy elmenjek hozzájuk hiába mondtam neki, hogy ez nekem elég rossz így. Már nagyon elegem van ebből. Milyen kapcsolat az ilyen??

2014. máj. 24. 16:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%

20 éves felnőttek vagytok, gondolom dolgoztok, akkor mért nem költöztök össze?


A másik, hogy ha meg nem dolgoztok, hanem tanultok, akkor meg gondolom koli/albiban is tudnátok találkozni.


Vagy milyen a helyzet?

2014. máj. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ő már dolgozik, én most végzek a sulival, egy faluban lakunk. És hazajárós vagyok suliból úgyhogy nincs semmiféle koli vagy albi :S
2014. máj. 24. 16:59
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak ezért nem szakítanék, amit leírtál. Nem olyan könnyű ám a szegénységgel együttélni a barátodnak.
2014. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szakítanék ezért. Szereted, vagy nem? Miért nem lehetnétek nálatok?

(nálunk is ez van egyébként, én a két kezemen meg tudom számolni, hogy egy év alatt hányszor voltam a pároméknál. Az elején zavart, amikor még egyáltalán nem voltam náluk, de aztán megbeszéltük, voltam már náluk párszor, de azóta nem érdekel különösebben. Nálunk vagyunk mindig, na meg hamarosan összeköltözünk).

2014. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
28%
Én amiatt szakítanék, hogy több mint egy év után is szégyelli magát a párom előttem... Nincs oka szégyenkezni, semmi miatt, főleg nem azért, mert szegények. Ha ennyire éretlen és nem bízik bennem, akkor mehet a levesbe, semmi értelme nincs így egy kapcsolatnak.
2014. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nekem apum alkoholista és ezért nem akarunk mindig itt lenni, mert olyankor kötözködik ha részeg és általában mindig az ez van sajnos.
2014. máj. 24. 17:37
 7/13 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Ezért ne szakíts a barátoddal. Szereted egyáltalán? Én se dicsekednék azzal, hogy szegényebb vagyok az átlagnál...
2014. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én 5 éve vagyok együtt a párommal, de soha egyszer nem jött el amíg otthon éltem a szülői házba.

Én borzalmasan szégyelltem az otthoni állapotokat, és azt, hogy sosem lehetett tudni mire megyek haza. Mindkét szülőm alkoholista, ráadásul anyám kényszeres gyűjtögető,és elhiheted, hogy nem aranykanalakat gyűjtöget.

Én már 10 évesen az utcán éltem, és csak aludni jártam haza, mert egyedül az én szobám volt tiszta. Amikor 18 éves lettem, elköltöztem. Nappal iskola, éjszaka munka egy gyárban. 5 éve vagyunk együtt, lassan 1 éve már együtt élünk, de még ma sem viszem a szülői házhoz.

Ha ezért elhagyott volna, akkor ennyit ért a szerelem. Hál istenek, megértette, és nem erőltette, hogy márpedig vigyem haza őt..Mindig voltak jó helyek ahol elvoltunk.

24/N

2014. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már kérdezted pár hónapja.
2014. máj. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
bocsi de nem 24 hanem csak 21 éves vagyok :)
2014. máj. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!