Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti szakítanátok ezért vele? L/20

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok ezért vele? L/20

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve van barátom. Sokáig nem akarta, hogy menjek hozzájuk és mondtam neki fél év után, hogy szakítok ha nem mehetek el, mert kicsit durva, hogy még télen is a parkba találkozunk, mert nálunk se akarunk mindig lenni. Erre bevallotta, hogy nagyon szegény körülmények közt élnek ezért nem akarta, és akkor kétszer voltam náluk, de akkor is csak a szobájába lehettem nem engedte, hogy körülnézzek. Mondtam neki, hogy engem nem zavar, hogy szegények, ezt meg is beszéltük akkor. Ez volt 2-3 hónapja azóta megint nem akarja, hogy elmenjek hozzájuk hiába mondtam neki, hogy ez nekem elég rossz így. Már nagyon elegem van ebből. Milyen kapcsolat az ilyen??

2014. máj. 24. 16:53
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
8-as: azért nem ugyanaz a két dolog. A kérdező esetében a párja szegény, és ezt szégyelli, nálatok pedig élhetetlen körülmények voltak, beszámíthatatlan szülőkkel. Ahova te se jártál haza, nyilván nem is vittél senkit, ez érthető.
2014. máj. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A fiam sem hozta el a párját, mert ő is szégyellte a szegénységet.
2014. máj. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Azért van annak előnye is, hogy nem kell talalkoznod apossal, anyossal. Én pl. be nem teszem a lábam hozzájuk sok éve már, mindig nálunk vagyunk, nem kell hogy mindenbe beleszoljanak.
2014. máj. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!