Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítanátok ezért a párotokkal?

Szakítanátok ezért a párotokkal?

Figyelt kérdés
Véletlenül megláttam egy msn beszélgetést a barátom gépén. Tudom, nem szép dolog, de a látottak miatt belenéztem a többibe is, ahol érdekes dolgokat találtam. Más lányoktól kérte, hogy küldjenek képet, meg hogy kapcsolják be a webcamot. Illetve az egyik lánynak olyanokat írt, hogy jöjjön át hozzá, és majd megmasszírozza stb. Mikor kérdeztem, mégis mik ezek, azzal magyarázkodott, hogy ő csak unatkozott, nem gondolta komolyan, szórakozott csak. És hogy azért merte ezt írni, mert tudja, nem jött volna át az a lány, mivel van barátja. Nem érti meg, nekem ez milyen megalázó... Ezek a beszélgetések kb. fél évesek, 1 éve vagyunk együtt. Én megbocsátottam neki, de vajon jól tettem-e?
2010. aug. 24. 15:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
fix h.szakítanék
2010. aug. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
19%
nem éri meg szakítani..
2010. aug. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
93%
szerintem szakíts vele!!!!nem éri meg mert ha gondolatban is de megcsalt téged .ha a valóságban nem tette meg (MÉG!!!!).egyév nem hosszúidő és ha már most nincs minden rendben köztetek akkor az már rég baj
2010. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
27%

Én is szoktam ilyeneket csinálni, ha unatkozom... Ha van barátnőm, akkor sem cserélném le egyik kis csitrire sem...De azok meg örülnek hogy mutogathatják magukat...


27/F

2010. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
92%
én is szakítanék.... ne zörög a haraszt.. mi van ha az egyik csaj igent mond a masszírozásra?
2010. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
9%
áá ugyan már, ez semmiség, én is ilyeneket szoktam csinálni,sőt durvábbakat is, de semmit nem jelent, csak unatkozok, és mégis tök jó kapcsolatom van a a barátnőmmel!
2010. aug. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom fiatal vagy még nagyon, tizenéves, vagy max. huszas éveid elején, ezért szakíts. Ne ragadj le egy ilyen fiúnál. Figyelj az első 1 évben annyira imádnia kéne téged, hogy rá se szabadna gondolnia másra. Ha már az első évben ezt csinálja, mit csinál az x-dikben? Persze ha idősebbek lennétek, házasok lennétek, lenne gyerek és közös vagyon, azt mondanám, beszéljetek, és próbáljátok menteni a kapcsolatot. De így nem érdemes. Találsz még ezerszer jobbat is, aki csak téged fog imádni, és nem fog másoknak ilyeneket írogatni, illetve nézegetni őket.
2010. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Majd jönnek sms-nek, meg a többi. Ne higgy neki! Találsz még ezer fiút.
2010. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elég változatosak. Nagyon szeretem őt, látom, hogy megbánta, csak most könnyen eljátszotta a bizalmamat. És igen, még fiatalok vagyunk, én 23, ő 24. Azoktól kérdeznék, akik szintén "szórakoznak" a lányokkal. Miért? Tetszenek nektek ezek a lányok? Ha nem lennétek párkapcsolatban, kikezdenétek velük? Nem gondoltok arra, mit éreznétek fordított esetben? Ha a barátnőtök írná egy másik fiúnak, hogy gyere át és majd ezt meg azt csinálok veled...
2010. aug. 24. 15:58
 10/23 anonim ***** válasza:
93%

Ha szeret a barátod akkor más dolgokkal kéne foglalkozni,nem ilyen csajozós hülyeségekkel.

Ha téged zavar szakíts vele,mert kutyából nem lesz szalonna.

Viszont ha nem zavar a dolog akkor hagyd.

Én párom is csinált ilyet,és a végén már találkozgatott is csajokkal,sztem ezt ne várd meg!

De mindenki más és más...

2010. aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!