Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mi van velem? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem? Többi lent.

Figyelt kérdés
3 hónapja szakítottam a b.nőmmel.Elég csúnya félreértések közepette.Többször is próbálkoztam megbeszélni mint személyesen mint interneten.Mindegyik alkalommal elhajtott.Ezek után nagyjából 8 embernek meg mutatta a privát beszélgetéseinket.Azóta az a lány lett a legjobb barátja akit azelőtt 3 hónapja elég trágár jelzökkel illetett.A kedvenc bandám akiktől 3 hónapja a falra mászott ,most azt dalolássza,a zeneszóvegeit irogatja mindenhova(ezeket onnan tudom,hogy egy suliba járunk...tudom házi nyúlra nem lövünk).Ennek a dolognak a lényege csak az,hogy amióta szakítottunk állandóan a közösségi oldalait nézem, a képeit, kiírásait.Állandóan eszembe jutnak az emlékek.Most mi ilyenkor mi van? Megalázott,nem érdeklem őt.Még érzek iránta valamit? Pedig azóta 3 hónap eltelt.

2014. máj. 26. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit te érzel, az önsajnálat! Sajnálod magad. Hagyd figyelmen kívül a csajt, esetleg tilsd le, hogy ne lásd a kiírásait. Kezdd el élni az életed! :)
2014. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem a csajt ezek után szard le a pics*ba! és sőt jobban tennéd hogyha te is be kavarnál neki leg jobb barátnöinél stb... ahogy ö is neked a bandádnál. :))
2014. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Facen kitöröltem az ismerőseim közül,Skype-on letiltottan

Viszont Instagramon le privátolta magát ezért egy kamu profilt csináltam hogy bekövethessem+ask.fm en is bekövettem

Ez már nem normális,de nem tehetek róla,érdekel hogy mi van vele

2014. máj. 26. 22:04
 4/4 Molok94 válasza:
Egyet értek az első hozzászólóval. Sok más csaj van még körülötted.
2014. máj. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!