Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy dolgozzam el? A Barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam el? A Barátom akivel már a házasságunkat terveztük katona volt és vissza hívták a seregbe és a múlt héten meghalt. És nem értem miért történt ez velem

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom sehogy feldolgozni mert ha rá gondolok elsírom magam és eszembe jut minden emlék
2014. máj. 26. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
jajj sajnálom :( őszinte részvétem :( sírj csak nyugodtan az jót tesz :)
2014. máj. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Őszinte részvétem! Ennél nagyobb tragédia nem is létezik, ami emberrel történhet, hogy a szerelmét elveszíti.

Kitartást, ezen tényleg csak az idő segíthet, de te erős vagy és nagyszerű!

2014. máj. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
úristen köszönöm nagyon kedvesek vagytok csak most még olyan nehéz és igazságtalan
2014. máj. 26. 20:33
 4/11 anonim ***** válasza:
21%
nincs is háború.
2014. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Az életnél senki nem adhat nagyobb pofont, de mindent ki lehet bírni!

Viszont teljesen természetes, hogy most nagyon fáj és szenvedsz. Ez bizony őszinte szerelem volt, és tudod ezen nekem is sírnom kell. Olyan ritka dolog ez! :(

Kitartást!

2014. máj. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen retard egy debil ember lehetsz de ilyennel poénkodni szerintem nagyon nem vicces.
2014. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm kedvesek vagytok
2014. máj. 26. 20:38
 8/11 A kérdező kommentje:
én komolyan nem viccelek ha olvasnátok ujságot abba is benne van hogy Irakba folyamatos háború folyik
2014. máj. 26. 20:40
 9/11 anonim ***** válasza:
Ember lehet érezni az írásodon hogy csak provokálsz meg kamuzol de nem tudom ebben mi van ilyen vicces. Biztos a gyakorikérdések előtt ülnék meg tennék fel ilyen hülye kérdést ha igaz lenne.
2014. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
inkább dolgozd fel... amúgy mekkora egy kamura kérdés! tudtommal magyar katona már nincs Irakban, már egy jó ideje!
2014. máj. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!