Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mintha a barátom nem úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mintha a barátom nem úgy viselkedne velem mint anno, vagy csak a mostani nagy nyomás miatt látom másképp a dolgokat?

Figyelt kérdés
A barátommal pár hónapja vagyunk együtt. Mostanában azt vettem észre, mintha nem akarna velem kettesben lenni. Ha eljön hozzánk, akkor is leül a tesómmal vagy anyumékkal beszélgetni és kb. csak fél órát vagyunk kettesben... (Oké, lehet, h be akar náluk vágódni ezzel, h leül velük beszélni, de végül is hozzám jött, nem de?) Már szinte sehová sem megyünk, csak itthon ülünk TV-t nézünk vagy netezünk. Ha el is megyünk otthonról, akkor is csak akkor ha a haveri körünk is ott van, amúgy nem. Volt rá példa, h be kellett mennünk a városban valamit venni. Amint megvettük a dolgokat ő egyből sietett haza.. Nem arról van szó, h elvárom, h most minden hétvégén menjünk el valahová csavarogni, de hiányoznak azok a nagy beszélgetések, amik az elején annyiszor voltak akár egy kávé mellett is, ahol kettesben voltunk... De! Arra is gondoltam, h lehet, h csak túlreagálom ezt az egészet, mivel vizsgaidőszak van,nagy a nyomás és jobban igényelném a megnyugtatást, vagy az odafigyelést? Nagyon stresszes vagyok mostanában emiatt.. Valószínű, h csütörtökön jön hozzám. Én egész héten csak bent fogok ülni és tanulni a vizsgáimra és nagyon nincs kedvem még csütörtökön is a 4 fal között lenni. Kicsit kimozdulnék, de nem tudom, h mondjam el ezt neki, h ne h azt gondolja, h ha ő nem visz el engem valahová magától, akkor én megszólom, h márpedig megyünk valamerre... Szerintetek?:/
2014. máj. 26. 17:09
 1/1 anonim ***** válasza:
sztem nyugodtam kezdeményezd h menni akarsz. az érved neki is elmondhatod nyugodtan. meg fogja érteni sztem. mondd azt h arra vágysz h kettesben legyetek. mond el neki mit érzel. az őszinteség nagyon fontos egy kapcsolatban! ha szeret megérti, és ha szeret igyekszik változtatni is hogy neked is jó legyen
2014. máj. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!