Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A (volt) barátnőm összejött a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A (volt) barátnőm összejött a hátam mögött egy 6 (! ) évvel fiatalabb pasival, most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 28 vagyok, a lány 30 és az utóbbi időben többször vita volt köztünk, hogy túl akaratos vagyok (Pedig inkább csak határozott, tudom mit akarok). Erre meg mint kiderült: már egy hete egy 23 éves gyerekkel kever. Sőt azóta az illető másik pasi engem megfenyegetett. Nem tudja, kivel szórakozik... Vissza szeretném kapni a lányt, mert az utóbbi 3 hónapot leszámítva filmbe illő kapcsolatunk volt.

2014. máj. 31. 07:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mennyi időt voltatok együtt?

Miért, és mivel fenyegetett meg?

Azért ezeket elárulhatnád, mert így a fele hiányzik a történetnek.

2014. máj. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ne számítsd le az utolsó 3 hónapot. Sőt, súlyozottan számítsd. Ez a kapcsolat bizony elrohadt.

Tarts szünetet és készítsd fel magad egy tiszta szép szerelem lehetőségére

- és akkor az megtalál.

2014. máj. 31. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2 év.

Mivel? Hogy hagyjam békén a lányt, mert eljön azt jól megver.



De kérdem én: Mivel tud többet adni neki az a srác? Én mindent megtettem érte, sose hanyagoltam el.

2014. máj. 31. 07:44
 4/14 anonim ***** válasza:

Valamt mégis tud..

Egyébkent nálad csak 4 évvel fiatalabb..

Felnőtt ember, úgyhogy ebből a szempontból mindegy, hogy fiatalabb, mivel te s az vagy, valőszínűleg a barátnődnek ez jön me.

Hogy mit tud.?

At csak a barátnőd tudhatja, viszont a mással kavarászik, akkor ati kapsolatookna befellegzett..

Hiába akarod visszakapni, ha nem lenne képben a másik pasi sem lenne már jó.. Vagy megalázkodnál ennyire?

2014. máj. 31. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

Hát ha vele van együtt, és te meg nem hagyod békén, akkor igaza is van.

És valamiben biztos hogy tud többet adni, ha most vele van. Elég ha csak simán szereti.

2014. máj. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
megunta az alárendelt szerepet. most is ezt akarod ráerőltetni! közöd semmi!
2014. máj. 31. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Te írtad,a volt barátnőd!

Ennyi, ő döntött,fogad el,ez van,bármennyire is szarul esik ez most neked.

Erőlködhetsz,de elég reménytelen,ha mégis valamiért visszamenne ,az már nem olyan lenne,ha egy kapcsolat megromlik utána már sosem lesz a régi,s az első alkalommal megint mással fog keverni,ha egyszer megtette,megint meg fogja,nyilván számára hiányzik valami,s ezt keresi.

2014. máj. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"ha egy kapcsolat megromlik, utána már sosem lesz a régi" jól írja a #7.

Engedd el. Neked jobb lesz így, ez egyértelmű.

"túl akaratos vagyok" - írod. Az úgynevezett "kemény akarat" a szerelemben nem működik. Egyébként sehol: a lágy, szelíd akarat a jó. A keleti harcművészeteknél találod a bővebb kifejtését. De ha valaki ütni készül és keményen ellenállsz: eltörsz, ha elhajlasz az ütés elől a támadó saját lendületéből vágódik hasra és üt - magát.

2014. máj. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"De kérdem én: Mivel tud többet adni neki az a srác?"


Nem szeretnélek megbántani, de erre a kérdésre a lánynak kell tudnia a választ, nem neked.


Megértem, hogy foglalkoztat a kérdés, de ha én lennék hasonló helyzetben, egyrészt megpróbálnám emelt fővel, méltósággal viselni a szakítást, másrészt azon dolgoznék, hogy felismerjem, megértsem, hogy NEKEM milyen tanulnivalóm volt ebből a kapcsolatból, illetve a szakításból, érdemes lenne-e esetleg változnom, változtatnom valamin, ha azt szeretném, hogy a következő párkapcsolatom lehetőleg harmonikusabb legyen.


Mert szerintem a te további életedre nézve egyedül ENNEK van jelentősége, nem annak, hogy a lány vagy az új barátja mit és miért tesznek.

2014. máj. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha az utolsó 3 hónap már rossz volt, akkor valószínű már nem szeretett. Fogadd el, hogy már nem a tied, és hagyd békén.
2014. máj. 31. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!