Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után 3 hónappal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után 3 hónappal miért hiányzik még mindig ennyire az a lány?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottunk, nagyon taccsra-vágott, és már-már úgy éreztem, hogy feldolgozom, de a napokban újra mélypontra kerültem. Nagyon szerettem Őt, már együtt terveztünk mindent, de elbaltáztam a kapcsolatunkat. Elvesztettem a munkámat, amin kiborultam, mert eléggé megalázó módon történt. Ezután a szex sem ment közöttünk, és nem tudom pontosan miért. Azóta nem beszéltünk semmit. Tudom keressek mást, felejtsem el stb stb... De ha valakit teljes szívünkből őszintén szeretünk, akkor ez nehéz.


Azóta újra van munkám, de Ő változatlanul nagyon hiányzik, szép, élménydús kapcsolatunk volt. Persze voltak kisebb surlódások, de melyik kapcsolatban nincs?



2014. jún. 3. 09:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor ne engedd el és küzdj érte! Mi nők azt szeretjük, ha küzdenek értünk és nem adják fel! Mivel ez manapság egy férfitól ritkaság. Ha nincs a lánynak senkije, akkor keresd meg őt, írj neki vagy személyesen. Ajánld fel neki a barátságodat, abból még sok minden lehet. De ne hagyd elveszni! Tapasztalatból mondom.

20/L

2014. jún. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg. Ha nem utasít el egyértelműen, akkor küzdj érte.


Ha viszont már túllépett, akkor hagyd. "Mi nők azt szeretjük, ha küzdenek értünk és nem adják fel! " - ez abban az esetben igaz, ha akarunk még valamit az illetőtől. Egyik exem 2 évig terrorizált a szakításunk után, na azt a küzdést képzelheted, mennyire szerettem... :D

2014. jún. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!