Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt már veletek, hogy elhagyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek, hogy elhagytatok valakit és később nagyon megbántátok?

Figyelt kérdés
Történeteket várok. Köszi előre is.

2014. máj. 28. 22:13
 1/3 anonim ***** válasza:

én azt a bizonyos második esélyt bántam meg...

szakítottunk, pár hónap megint elkezdtünk beszélni, megegyeztünk abban hogy akkor most barátokként újrakezdjük. ebből megint csókolózások lettek. na, ekkor megegyeztünk barátság extrákban, és én, mint jó barát, foglalkoztam vele, nem tetszik, se semmi csak foglalkoztam. ő meg elküldött a búsba, úgyhogy erről ennyit. párkapcsolatból barátság nem lehet:)

2014. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen. Nincs története. Együtt voltunk, elhagytam, mert képbe került egy másik pasi, de végül megbántam. Ennyi.
2014. máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hogy történt? Én is hasonló cipőben járok.
2014. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!