Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tegnap szakítottunk, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakítottunk, mit tegyek, hogy túl tegyem magam rajta?

Figyelt kérdés

A barátom szakított velem elég bunkón. Mondjuk az én hibám is a szétválás. Olyan lelkiismeret furdalásom van miatta, hogy éjjel aludni se nagyon tudtam, nagyon magam alatt voltam, sírtam. Még most is nagyon szarul vagyok, hogy így alakult. Mit tegyek, hogy ne érezzem így magam, és tegyem magam túl rajta? 11 hónapig voltunk együtt.

20/L



2014. jún. 6. 09:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Pár nap alatt beszéld ki az összes lehetséges embernek a sztorit, akkor tisztázódnak magadban a dolgok. Utána keress elfoglaltságot, járj biliárdozni, futni, kosárlabdázni, akárhova, csak mozogj és legyél társaságban.

Vagy keress valakit, akinek hasonló problémája van, és beszéljetek vele, kölcsönösen hallgassátok meg egymást.

Mondanám, hogy ez a valaki legyek én, de nekem még négy napom van a konkrét szakításig, én majd akkor esek magam alá.:)

Üdv 22f

2014. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Találj hobbit, légy a barátokkal sokat. Mindenkinek más jön be, van akinek csak az idő segít. Tereld el a figyelmed.
2014. jún. 6. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

én 28 nap miatt 2.5 hónapig voltam ilyen aztán 7. éve vagyok depressziós és nem mertem eddig párkapcsolatot kezdeményezni szóval tudom milyen érzés ez!


annyit mondok MOST NE LEGYÉL EGYEDÜL! ha most átadod magad a magánynak és a fájdalomnak akkor felemészt! mozdulj ki, élvezd hogy süt a nap, ismerkedj meg új emberekkel, kösd le magad, menj a barátnőiddel vásárolni, vagy csak csináljatok valamit


ha van még esély a kapcsolatra és eltudjátok rendezni a dolgokat akkor talán megkeresheted a fiút és elbeszélgethetsz vele, akár újra egymásba is szerethettek ha tényleg jó a hangulat :)


21F

2014. jún. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
van hobbim (anime), azzal foglalkoztam tegnap szakítás után is, de sokat nem segített :(
2014. jún. 6. 09:52
 5/10 A kérdező kommentje:
0% az esélye, hogy együtt leszünk újra.. többé látni se akar engem.. még szerencse, hogy távkapcsolat volt, így nem nagyon futunk össze.. hétvégére az egyik nagyon jó barátom átjön, és majd eltereli a figyelmem :)
2014. jún. 6. 09:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni az okokat is. Nem akar látni? Én is mondtam már ilyet, de csak abban a pillanatban gondoltam komolyan. Ne mondj le róla ilyen hirtelen:)
2014. jún. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Átérzem a helyzetedet. Mi ma szakítottunk, pár órája. Náluk voltam, mint minden hétvégén már több mint egy éve (péntek délutántól vasárnap délutánig). Aztán valami megváltozott egy hónapja. Újabban folyamatosan bunkó volt, meg szó szerint nem érdekelte, hogy együtt vagyunk e vagy sem. Aztán ma valami elpattant bennem, felhívtam anyámat hogy jöjjön értem, mert szakítottunk.

De tudod... Eddig azt hittem, hogy mi tényleg örökre együtt leszünk. Egy csomó tervünk volt a nyárra. Ráadásul tegnap még kérdezte is, hogy mit szeretnék a születésnapomra (1 hónap múlva lesz). De.. Ma szakítottunk. Talán hogy ha nem tudok telefonálni, talán ha egy kicsit is tovább tűrtőztetem magam, akkor egy fél napi vita után újra kibékülünk, mint az utolsó másfél hónapban mindig. De... Most végleg szakítottunk. Azóta igaz csak sírtam, meg keresem a megoldást, de semmi.

A suliból az utolsó hétre nem megyek be, ráadésul mivel minden barátomat elvesztettem egy hülye pletyka miatt, így valószínű nyári szünetben is teljesen egyedül leszek. Egyedül talán a blogommal és az anime/dorama nézésével tudnám magam lekötni. Ijesztő a helyez...:(

2014. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: rám is ez vár, a barátnőmnek valami megpattant egy-másfél hónapja és már nem szeret ÚGY. Ez a legfájóbb dolog.:)
2014. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szia 17:32-es :) Na igen... És még az ember exe azzal jön, hogy úgyis találsz mást. Csak tudnám mégis mi értelme lenne :/
2014. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

kedves 6-os válaszoló, már megbeszéltük a dolgokat péntek délután, és kibékültünk :) mondta, hogy ne gondolta komolyan, amiket mondott, és nem akart végleg szakítani, nem akar nélkülem lenni

kedves 7-es válaszoló, részvétem :(

2014. jún. 9. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!