Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg tetszem valamennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg tetszem valamennyire ennek a srácnak, vagy csak szórakozik, mint a többi lánnyal? (elég hosszú)

Figyelt kérdés

Egy osztálytársról van szó.3 éve járunk egy osztályba,nekem már az elejétől fogva tetszik.Ezalatt az idő alatt sok olyan dolog történt,amit én jelnek vettem,miszerint én is szimpatikus vagyok neki valamennyire.Pl.ahányszor elmegyünk egymás mellett a folyosón,mindig vigyorog rám,és sokszor szemezünk is. Múltkor véletlenül találkoztunk egy buliban és amikor meglátott,azt monta hogy nagyon jó engem látni,meg hogy szép vagyok.(ez akkor most jel,vagy mi?)Az osztályon kívül amikor elmegyünk erre-arra a haverokkal,és összefutunk,mindig érezni lehet azt a furcsa légkört,ezt mások is mondták már.Gyakran szokott dícsérni,meg kedves is velem. Na de itt jön a baj.Olyan fajta srác,aki elég népszerű a lányok körében,és gyakran szokott bulikban csajokat lesmárolni,csak úgy simán,érzelemmentesen.Ezt sokan mondták,felvilágosítottak hogy vigyázzak.

Múltkor viszont történt egy olyan dolog,ami eléggé fura,meg úgy elszomorít.Egy kiránsuláson voltunk,és persze becsíptünk kicsit.Egyszer valahogy kettesben maradtunk,és kezdeményezett.Megölelt,én is őt,és majdnem megcsókolt,de úgy finoman kitértem a csók alól,nem akartam hogy ilyen állapotban történjen ez az egész.Aztán ezután jött egy másik csaj,aki meglátta hogy ketten vagyunk,és simán rávetette magát a srácra.Én nem akartam látni hogy mi történik,ezért inkább elmentem onnan.

Szóval,most mi legyen? Ezekszerint én is egy vagyok a sok közül?És 3 évig hiába reménykedtem? Amúgy hozzáteszem,hogy nem igazán adtam konkrét jeleket eddig,elég félénk vagyok,és nem vagyok nyomulós.Viszont szerintem rájött hogy tetszik nekem,főleg mert körülöttem mindenki tudja,és a buli alatt érezhető volt egész idő alatt.

Mit tegyek most?Nagyon rossz így,mert össze vagyok zavarodva.Nem tudom biztosra hogy ő tudja-e,vagy sem..semmit nem tudok biztosra.Osztálytársaim szerint sürgősen el kéne felejtenem,de ezt nem lesz könnyű 3 év után csak így elfelejteni,főleg hogy egy osztályba járunk...Kérlek segítsetek...előre is köszi. 18/L



2014. ápr. 10. 09:50
 1/2 anonim válasza:
Egy férfit jobban foglalkoztat az olyan nő, akiért valamennyire meg kell küzdenie. Te komolyabb csajnak tűnsz azoknál, akik csak úgy "rávetik" magukat, hogy elmondhassák ők is csókolóztak vele. Amúgy a szalonspicc miatt lehet, hogy a csávó is bánja már másnap, hogy nem küldte ki azt a másik lányt a szobából és nem veled foglalkozott (persze, csak ha normális). Amúgy meg ne aggódj, mert az életben minden összejön, aminek össze kell a többivel meg nem érdemes foglalkozni. Ennek a srácnak biztosan tetszel, csak lehet, hogy még nem nőtt fel hozzád. Szóval: Fel a fejjel! Eljön még a Te időd! :-)
2014. ápr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

ezt egy barátom mondta és nagyon igaz: a magyar lányok eltérőbbek mivel ők nincsenek hozzászokva a srácok baráti közeledéséhez és épp ezért ha egy srác már hozzájuk ér azok egyből szinte teherbe esnek a szerelemtől mert mindent annyira túl reagálnak.

ezt figyelmedbe ajánlom. nekem is sokat segített a fiú-baráti kapcsolataim kiépítésében mert így meg tudom különböztetni milyen ha tényleg nyomul (elhív ide-oda,rámír,keres,érdekli mi van velem) vagy pedig csak barátként kezel.(értelmetlen dolgokról beszéltek, nem mutat olyan sok érdeklődést)

2014. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!