Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nagyon fog fájni szakítás után?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon fog fájni szakítás után?

Figyelt kérdés
Holnap szakítok a barátommal és , pár napja mikor skypoltunk nagyon fájt hallani a hangját , és félek h h látom még rosszabb lesz . Amúgy amikor chatelünk nem fáj .

2014. jún. 15. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy bölcsességfog kihúzása sokkal jobban fáj.
2014. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
vérezni fog a lukad
2014. jún. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tapasztalat esetleg ?
2014. jún. 15. 21:36
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha szereted, és problémátok van , azért szakítasz akkor igen,nagyon fog fájni. (Én is szerelmes voltam, de nem ment a dolog ezért szakítottam.) Ha nem szereted, akkor könnyebben átesel rajta. Max csak tudod a megszokás..


Sok sikert.

2014. jún. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :) ! és te mennyi idő volt mire túltetted magad? én sztem még vmennyire szeretem de kiábrándultam mert rendesen eltolta
2014. jún. 15. 21:40
 6/12 anonim válasza:
Mikor szakítottam barátnőmmel akkor még én is nagyon szerettem. Sajnos nem működött már a kapcsolatunk, csak megszokássá alakult át (meg még rengeteg más ok is volt, hogy véget kellett vetni az egésznek) . Mivel szerettem, ezért az első pár hét borzasztó volt, még írogattam is neki állandóan... utólag belegondolva hülyeség volt. Eltelt azóta 3,5 hónap és most érzem azt hogy már teljesen jól vagyok, de még minden nap eszembe jut , hogy vajon mi lehet vele. Szóval nem lesz könnyű utána, ha még szereted... miért akarsz vele szakítani , ha szabad tudnom?
2014. jún. 16. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod :) ez az én kérdésem (itt leírtam :) : http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..
2014. jún. 16. 08:32
 8/12 A kérdező kommentje:
2014. jún. 16. 08:35
 9/12 anonim válasza:
Hát szerintem életem végéig szeretni fogom, mivel első szerelmem volt, de szerelmes már nem vagyok :) Elolvastam az előző kérdéseidet. Mennyit vagytok ti együtt egy héten? Meg még mindenki a szülőknél lakik ?
2014. jún. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szülőknél és amikor tud volt h 3hetente.. Volt h hetente ez volt a max , nemrég lettünk vna 6hónaposak de nem számoltam mivel jópár napja elhatároztam magam.
2014. jún. 16. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!