Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Emberek hogy képesek társukkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek hogy képesek társukkal így bánni egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Azt látom gyakran, hogy egy kapcsolat 2 tagja nem társai egymásnak, hanem versenytársai, segíteni is egy óra könyörgés után segítenek egymásnak, ha közös progi van, azt teherként élik meg ( "mert lett volna más progi"), meg mindenki önző úgymond, szóval nem áldoznának be semmit a másikért, először nekik legyen jó, aztán a másiknak.


Előrébb helyezik a saját dolgukat, ami nem lenne baj, de olykor segíteni kell a másiknak, de akkor is azt látják, hogy ha én most neki megteszem, akkor becsicskultam.


Ilyenen összetudnak veszni, hogy mit vegyenek fel stb., menjenek e moziba ilyesmik, és működik a kapcsolat, hihetetlen.


2 ember, de tojnak a másikra, nem lelki társak úgymond, csak élnek, és párbajoznak azon, ki tudja a saját akaratát a másikon érvényesíteni.


Egy kapcsolatba hogy lehet így viselkedni a párunkkal?



2014. jún. 14. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
nem tudom, biztos van ilyen is...
2014. jún. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bukor Peti ***** válasza:
sajnos már nekem is volt ebben részem. ha akartam egy programra menni és a barátnőm nem jött, akkor megértettem, mert neki az a program nem tetszett. ha ő akart menni és nekem nemvolt kedvem hozzá akkor meg jött a hiszti
2014. jún. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van.. jellemtelen bunkók. Akár fiú, akár lány. Csak állat módjára élnek, összejárnak dugni és ennyi. Egymást presztízs miatt tartják. Soha nem tudnék ilyen kapcsolatban élni.
2014. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmaradottabb vidéken előfordul.
2014. jún. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!