Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én várok sokat ettől a, ,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én várok sokat ettől a, , szexkapcsolattól"?

Figyelt kérdés

Na ilyen kapcsolatot se akarok soha, első és utolsó, nem nekem való, tanulópénznek jó volt.

Nem vártam el tőle, hogy szerelmes legyen belém. Csak annyit, hogy tiszteljen meg annyival, hogy én vagyok neki az egyetlen és ez oda-vissza működjön. Környezetemben hallottam emberektől, hogy nem így történt, erre bizonyíték is van.(Ő ezt nem tudja, hogy tudom) Sőt mostanában elég bunkón viselkedik, sérteget, nem ír napokig, 1 hétig, semmi érdeklődést nem mutat, mint pl az elején. Akkor még így megvolt a randi jelleg, elhülyültünk, beszélgettünk, most meg egy nyers semmitmondó kapcsolat, érdektelenséggel.Mondtam neki többször, ha más kell nyugodtan lépjen le, de neki ez így jó állítása szerint. Úgy indultunk, hogy lesz, ami lesz, de mindketten makacsak vagyunk és nem alakultak ki érzelmek. Ezért tartunk itt. Úgy érzem, ki kell ebből lépnem. Szerintetek sokat várok el?



2014. jún. 15. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Kapcsolatban is ugyanígy viselkedett volna, mert ő ilyen... Szerintem egy ilyen kapcsolat jól tud működni, ha mindketten értelmesek vagytok és tisztázzátok a feltételeket.
2014. jún. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Költőnő? ***** válasza:
hát ha tényleg csak szexkapcsolat: sokat. Te kapcsolat jelleget akarsz belevinni, holott ez nem erről szól.
2014. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nemigazán értelek.

Egy szexkapcsolat az szexkapcsolat és nem több - és nem is kötelez semmire, nem tartozik Neked hűséggel hacsak nem beszéltétek ezt meg előre.

Ezzel együtt emberileg kifogásolható, ahogy viselkedik, úgyhogy a helyedben kitenném, ha nem hallgat a szép szóra.


Miért mentél bele egyébként?

Elég jól látszik, h nem a Te stílusod. :)

2014. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, hasznosak, ment a zöld kezecske mindenkinek :)

1-es igen jól működött eleinte, volt egy kapcsolat-jellege, naponta keresett, érdeklődött felőlem facen meg hétvégente találkoztunk. Most meg az ellenkezője. Megkértem egy embert, hogy derítse ki, nem másik lány van –e a dologban, akitől többet akar, de neki is azt mondta, csak én vagyok. Amúgy igazad van 1-es, lehet kapcsolatban is így viselkedett volna, mivel neki nem igazán volt hosszú kapcsolata és komoly se... De én azt érzem néha, hogy annyira se tart méltónak, hogy kedves legyen már hozzám.


2-es, igazad van, de ez azért van, mert eleinte nem ilyen volt. Akkor a kapcsolat jelleg megvolt a szex mellett.


3-as, nem kell neki kötelezettséget vállalnia ebben a kapcsolatban, csak legyen hűséges, mert ebben állapodtunk meg, amikor összejöttünk. Én semmi többet nem kértem tőle, csak hűséget és kedvességet... mert ugye ezek nélkül nem sok minden működik... még egy ilyen kapcsolat se. Igen, sokan mondják, hogy gáz a viselkedése. Talán kellett egy kis újdonság, vagy reméltem, hogy fejlődik majd valahova ez a kapcsolat, mert amúgy nem lenne rossz... csak hát ő ilyen.

2014. jún. 15. 16:19
 5/7 A kérdező kommentje:
És hogy ne csak a rosszat mondjam, voltak már aranyos, kedves megnyilvánulásai még hetekkel ezelőtt, meg dicsérni is szokott elég gyakran, ha csinosan fel vagyok öltözve, vagy, ha jól teljesítek, ha jól csinálok valamit. Tehát nem teljesen negatív ember, végülis mindenkinek vannak hibái. De a szakítás gondolata már lappang a fejemben.
2014. jún. 15. 16:25
 6/7 Költőnő? ***** válasza:

az abaj, h a kettő határán lavírozni marha lutri. Vagy rendesen meg kell próbálni és ha nem jó; kilépni belőle. De ha meg csak szex, akkor ha jön magától a kedveskedés meg a törődés, jó, de hanem; kierőszakolni nem lehet.

So én a helyedben vmerre, de mképp lépnék.

2014. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Költőnő nagyon igazad van, jól látod, ott a pont.
2014. jún. 15. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!