Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Normális", hogy ezért szakíto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Normális", hogy ezért szakított? Vagy csak nem akarja elmondani az igazi okot?

Figyelt kérdés

A (volt) barátnőmnek fél éve volt egy komoly balesete. Nem részletezem, a lényeg hogy 2 hónapig kórházban volt, utána még 2 hónapig napi szinten kellett visszajárnia kórházba vagy fizioterápiára, mostanra nagyjából már rendbejött. Én ez idő alatt végig ott voltam mellette, támogattam, kivettem az összes szabadságomat és átszerveztem a munkámat, hogy mindig tudjak neki segíteni. Hozzáteszem, édesapja már meghalt, édesanyja pedig rokkantnyugdíjas, tolószékes, ezért én voltam a legnagyobb támasza a kórházban, meg a legjobb barátnője.

Ő a felépülés alatt többször megköszönte a segítségemet (ami szerintem teljesen természetes volt, hiszen a barátnőm!), mondta hogy milyen szerencsés, hogy vagyok neki, stb...

Nagyon örültem mikor végre felépült, visszamehetett dolgozni, úgy tűnt, ismét normálisan éljük tovább az életünket. Erre egy hete elémállt, hogy szakítani akar. Mert hogy ő most annyival tartozik nekem, meg annyit segítettem neki, hogy ő egész életében úgy érezné hogy tartozik nekem valamivel, és ezt sose tudná visszafizetni.

Hiába mondtam neki, hogy az ég világon semmivel nem tartozik, hiszen nem "szívességből" voltam mellette, hanem mert ő a barátnőm, a párom, a társam, egyértelmű volt, h mindent megteszek érte.

De erre meg azt is mondta, hogy őt nagyon zavarja, hogy láttam őt a kórházban kiszolgáltatottan, meg olyan állapotban (4 napig altatásban volt, lélegeztetőgépen, katéter, stb.), és ő így nem tudja folytatni velem...


Engem nagyon szívenütött, hiába próbáltam neki elmagyarázni, hogy ezek miatt abszolút ne érezze magát kellemetlenül, végleg lezárta és azóta nem is beszéltünk.


3 éves kapcsolat volt, 24-25 évesek vagyunk. Elvileg hosszú távra terveztünk. Én egyre biztosabb vagyok benne, hogy valami más miatt szakított velem, mert ezek nagyon "furcsa" indokok enyhén szólva... Szerintetek? Mit gondoljak?


2014. jún. 15. 01:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy valami maradandó baja lett amitől kímélni akar téged..?

nem nagyon gondolok itt egy 3. személyre.

2014. jún. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát ilyen indokkal elküldeni valakit nevetséges szerintem..
2014. jún. 15. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Szinte végig ott voltam vele a kórházban, vizsgálatokon, beszéltem az orvosokkal... Szerintem tudnék róla, ha lenne valami maradandó károsodást, nem tudta volna eltitkolni előlem. De tudhatná, hogy akkor is vele maradnék.


Harmadik személyre én sem gondolok, mert a baleset előtt közvetlenül még nagyon boldognak tűnt velem, a jövőnkről beszélt, kirándultunk, stb... Meg a felépülése közben is ragaszkodott hozzám, és mivel szinte mindig vele voltam, ideje se lett volna másokkal találkozni. Hacsak nem az egyik orvos vagy ápoló??

2014. jún. 15. 01:14
 4/12 anonim ***** válasza:
A fejét is beütötte mi?
2014. jún. 15. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ez az indok egyszerűen baromság úgy, ahogy van. Mi az, hogy azzal hálálja meg a sok segítségedet, hogy kidob a francba??? Tényleg eléggé beüthette a fejét... a másik meg h mi van abban, ha láttad kiszolgáltatott állapotban?? Ha komolyan ez zavarja akkor bolond ez a nő.. vagy csak tényleg nagyon beverte a fejét.

De amúgy szerintem tutira nem ez az igazi indok, csak hirtelen nem tudott mást kitalálni, hisz gondolom semmi mást nem tudna felhozni ellened. Próbáld megérdeklődni a barátnőjénél hátha neki elmondta az igazi indokot (mondjuk az már nem biztos, hogy ha tudja el is mondja neked, valószínűleg inkább a barátnőjét támogatná)

2014. jún. 15. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

A fejét pont nem ütötte be, pedig valóban ez tűnne a legkézenfekvőbb válasznak...

Én is érzem, tudom, hogy nem ez az indok, csak nagyon bánt, hogy nem mondta el az igazat. Mert így tényleg fogalmam sincs. A baleset előtt rendben volt minden (szerintem), utána pedig azt hittem, hogy azok a nehéz hónapok még jobban összekovácsoltak minket. Én legalábbis jobban éreztem, hogy mennyire szeretem, mint bármikor előtte. Ő úgy tűnik másképp gondolta...

2014. jún. 15. 01:24
 7/12 PearlDiver ***** válasza:

Elég furcsa, hogy 3 év után ilyen szemenszedett baromsággal áll elő. Annyi ember adná a fél karját egy ilyen áldozatkész párért, ő meg eldobja...

De ami még furcsább, hogy nem ismered még annyira, hogy meg tudd mondani, miről lehet szó. Mivel töltöttétek ezeket az éveket?

Ha valamit is számítasz neki, el fogja mondani az igazi indokot, ha szembesíted vele, hogy nem tudod elfogadni a magyarázatát.

2014. jún. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

anyám tanította még kiskoromban:

"figyeld meg, mindig a jó emberek sz*pják be..!"

bár ne lenne igaz...

2014. jún. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez valami brazil sorozat intrója? Ti ráadásul mindketten nők vagytok? Viccesnek tűnik az egész, komolyan.
2014. jún. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ez idő alatt, talán elkoptak az érzelmek részéről, és ezt szégyenli bevallani neked. Persze nem biztos, de lehetséges. És ha igen, biztos, hogy ez nem volt tudatos. Sok más dolog is lehet, de a mai csajok kiszámíthatatlanok. Talán csak idő kell neki... Ez is benne van. Az én exem 2 év után dobott. Volt egy rossz periódusunk. Anyagi gondok, sok munka, nem tudtunk eljárni, stresszes voltam. Próbáltam megnyugtatni, hogy minden oké lesz, ez most csak egy ilyen helyzet, elmúlik. 2 hónapig tartott a "jóban, rosszban együtt" rosszban része, majd közölte, hogy ő nem érzi ezt a kapcsolatot, mert olyan lettem számára, mint egy szabadidőpartner. Sajnos a mostani párkapcsolatok nem elég erősek... Ne gondolkodj. Vagyis próbáld meg! Adj időt a dolognak, ne keresd, hátha idővel reagál. Most többet nem tehetsz.
2014. jún. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!