Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan változtathatnék magamon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtathatnék magamon?

Figyelt kérdés
Úgy utálom már, hogy mikor a barátom elhanyagol, értsétek ezalatt, hogy napokig nem is keres, mindig úgy elszomorodok. Néha már sírok is, mert annyira hiányzik. Ilyenkor mindig idióta baromságokon jár az agyam, hogy biztos nem is szeret, azért nem jutok az eszébe se. Mikor eszébe jutok és beszél velem, néha próbálom vele éreztetni, hogy mennyire rosszul esik ez az egész, de vele mintha nem is lehetne beszélni, még én érzem magam a hibásnak, hogy panaszkodtam neki. Aztán úgy tesz, mintha semmi sem történt volna, megint kedveskedik meg stb, stb... Jó, én is hibás vagyok, mert nem kellene hülyeségeken agyalnom, így nem lennék annyira ideges, és nem vágnék a fejéhez dolgokat. De az az ő részéről is bunkóság, hogy elintézi annyival, hogy nem fogja többet csinálni, mikor kis idő múlva megint ugyanazt csinálja. Szakítsak vele, vagy nekem kellene higgadtabbnak lennem?
2014. jún. 15. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit csinál. Szórakozik a haverokkal, vagy dolgozik és azért nem keres?
2014. jún. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem dolgozik, mert még diák. persze a haverjaira mindig van ideje..
2014. jún. 15. 17:53
 3/6 anonim ***** válasza:
járj el bulizni
2014. jún. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem szeretem a bulikat
2014. jún. 15. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki más típus, èn ha lenne baratnom sokat szeretnèk vele lenni. De fogadd el hogy neki is van egy kialakult elete barátokkal stb. Ha nem ad komoly okot ne legyel ilyen :)
2014. jún. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van a vonzás törvénye, legalábbis így hívják. Ha az egyik fél távolodik, akkor a másik megy utána. Ő nem keres, te rosszul vagy és neked még jobban kell a srác. Mit csinálj? nagyon egyszerű, bár nagyon nehéz megvalósítani. Ne keresd, ne érj rá, hanyagold el teljesen, elkezd majd kaparni utánad 1 pár hét után meglátod.
2014. jún. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!