Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dolgozzam fel, hogy szakított velem a barátnőm?

Figyelt kérdés
Azt mondta, hogy szeretett, de egyszerűen elmúlt...

2014. jún. 21. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kockulj! Ajánlom a WoW-ot vagy a LoL-t xD
2014. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy ideig fájni fogsz, akár mit csinálsz. Majd az idő segít.

Könnyíthetsz azzal ha új emberekkel ismerkedsz (tapasztalat, számomra ez vált be a legjobban), foglald el magad mindig, ne legyen időd siránkozni. Keress hobbit, szórakozz. Előbb utóbb kihevered, és találsz valaki mást. :)

2014. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
fájni fog*
2014. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Írj ki még egy kérdést mekkora szutykos, ordas qurva az összes nő, hogy nekik semmi sem jó és nem tisztelik a jófiúkat.
2014. jún. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát ez megesik, és ez ellen nem tudsz tenni. Majd idővel elmúlik, próbálj meg távolságot tartani tőle egy kis időre, ne találkozzatok, ne beszélgessetek. Ismerkedj új lányokkal :)
2014. jún. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#2-es, köszönöm a segítséget :')
2014. jún. 21. 15:11
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék távolságot tartani tőle, mert még mindig szeretem. Meg barátok maradtunk, csak még kicsit feszűlt a helyzet.
2014. jún. 21. 15:12
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem szakítod meg vele teljesen a kapcsolatot sokkal tovább fogsz szenvedni, mintha törölnéd mindenhonnan és nem beszélnél vele, így csak magaddal cseszel ki
2014. jún. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Nem mondom, hogy ne beszélj vele többet, de neki is meg kell értenie, hogy neked kis időre van szükséged, hogy rendezd magadban a dolgokat. Én úgy szerettem ki valakiből, hogy egy egész nyarat nem beszéltem vele, de most már nyugodtan elmondhatom, hogy barátok vagyunk, mert nem érzek iránta többet. Nekem kellett az a 3 hónap.
2014. jún. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy kell egy kis idő, mire minden ugyan olyan lesz, mint az előtt.. Csak elveszíteni sem akarom, de jobb lenne, ha kiszeretnék belőle.
2014. jún. 21. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!