Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma szakított velem a barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma szakított velem a barátom. Hogyan viseljem könnyebben, hogyan dolgozzam fel így? Kinek mi a tapasztalata ezzel?

Figyelt kérdés
Nem sokáig voltunk együtt, de akkor is nagyon rosszul esett. Előtte 3 évig voltam egyedül. Még ki sem bontakoztak a dolgok. Valahol viszont éreztem hogy szakítani fog velem, de akkor is nagyon rosszul esett, mert olyan indoka volt, ami fájt. Azt mondta nagyon határozatlan vagyok. Ez annyira önbizalom romboló, még így is. Jobb lett volna ha azt mondja, hogy nem illünk össze vagy ilyesmi. Szerintetek mi lehet a dolog mögött? Így ismeretlenbe? Hogy fogjam ezt fel hogy tanuljak is belőle, de ne is vágjon földhöz? Egyszerűen nem értem, még szinte esélyt sem kaptam rá, hogy az ellenkezőjét bizonyíthassam. Csak pár hétig jártunk+ az ismerkedés (régebb óta ismertem). Esetleg leírnátok a ti hasonló történeteteket, tapasztalataitokat, mi lett végül, hogy dolgoztátok fel stb? 22l
2013. dec. 1. 21:09
 1/6 JoeyTribbiani ***** válasza:
2013. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Először is ne agyald túl. Csak magadnak ártasz, illetve az is nagyban lehetséges hogy csak kellett valami kamu indok hogy szakítson veled.


Ezzel nem lehet mit kezdeni. 1-2 hétig rossz, próbáld lefoglalni magad, tereld el gondolataid, aztán az idő majd segít.Sajna ez egy ilyen dolog.

2013. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyszer egy csaj a harmadik randink után Írta (pfff), hogy túl gyorsan haladok -.- Addig csak szájra puszi volt, ott csókoltam meg rendesen, addig nem hagyta. Ahogy említettem, Írta, a végén még csupa nagy betűvel azt is, hogy "VÉGE!!!"

Gondolkoztam azon, hogy mit, hol rontottam el, de rájöttem, hogy érzelmileg még egy kislány, leszarom. Miért nem lehet nyíltan megbeszélni, miért kell inkább "szakítani"?

Hát ez a történet :D

Szerintem azért viselt meg ennyire, mert előtte sokáig nem voltál senkivel, és ezt egy nagy kudarcnak éled meg. Ne érdekeljen más, csak a buli meg a pija meg a haverok. Aztán majd jön valaki aki méltó lesz hozzád, elfogad ahogy vagy.

"Határozatlan vagy", (?), szerintem nem emiatt szakított veled.

2013. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem akarlak megbántani, de mindenkinél van egy jobb.

szerintem is az történt h talált egy neki jobbat.

velem is előfordult már, én ilyenkor határoztam el hogy elkezdek edzeni(azóta is nyomom), és nagyon jól eltereli a figyelmet!

próbáld meg és fel a fejjel :)

2013. dec. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha pesten laksz gyere velem bulizni .engem is dobtak februarban es most kezdem felejteni !fel a fejjel !
2013. dec. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. sajnos nem pesti vagyok, de köszönöm a meghívást :)
2013. dec. 2. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!