Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hülye vagyok, hogy vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye vagyok, hogy vele akarok maradni, ha "nem jó parti"?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, a barátom 33. Körülbelül fél éve vagyunk együtt, de egyre kevésbé érzem jól vele magam. Testileg nagyon jó. A srác nagyon kedves, aranyos.

Csakhogy...

A problémáim:

1. Korkülönbség.

2. Több pénzem van, mint neki. (Jelenleg sem én, sem ő nem dolgozik, és mindketten a szüleinkkel élünk. Viszont én jobban félre tudok tenni, ami majd a tanulásra megy el, ő viszont anyagi gondokkal küzd)

3. Eddig nem volt állandó munkája. Alkalmi munkái voltak, illetve tanult. jelenleg a nyelvvizsgáját csinálja, hogy megkapja a vegyész diplomáját.

4. Nincs közös érdeklődésünk. (Vagyis nagyon kevés... Talán a természetjárás... Picit... Ja.. Talán...)

5. Nekem ő az első kapcsolatom. (14 évesen majdnem megerőszakoltak, és alapvetően félek a fiúktól, tőle talán kevésbé...)

6. Én várni akarok még. Az 5. pont miatt is. Ő nem szeretne...


Mit tegyek? Mondjam, hogy ez nem fog működni, vagy igyekezzek jobban? Végül is előttem az élet, nem ő az egyetlen fiú....



2014. júl. 2. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
33 évesen még anyucival élni, akkor diplomázni le, sőt, akkor szerezni a diplomához a nyelvvizsgát elég cink... mármint nem a diploma része, mert akármikor csinálhatja az ember, ha van rá kapacitás, de a pénz oldaláról nézve, hogy nem csak saját erőből nyögte ki ennyi évesen, na aaaaz agyfakasztó...
2014. júl. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt az a legnagyobb baj hogy nincs közös érdeklődésetek mint azt írtad. Nagyon más az elvárásotok és a tervetek is a jövőben. Te tanulni szeretnél még de már akaratlanul felállítottál egy mércét is a párod jövőjére nézve ami nem tetszik neked.

Mindkettőtöknek jobb lesz ha szétmentek. Majd találsz egy másik fiút aki megfelel a pontoknak.

2014. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok. Arra akartam kilyukadni hogy találsz egy hozzád való fiút, akiben megbízhatsz majd. Járj nyitott szemmel, sok rendes fiú is van a világban.


25/L

2014. júl. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!