Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Te képes lennél úgy szakítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te képes lennél úgy szakítani a pároddal, hogy még szerelmes vagy belé?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor milyen okból?

2014. júl. 2. 14:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen... pl megcsal
2014. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megcsal, mást szeret, hanyagol, nem törődik velem, bunkó, úgy kezel mint egy kutyát, megver...nagyon nagyon sok oka lehet.
2014. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megcsal, átver, szégyell.
2014. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
igen, ha nagyon megbánt.. vagy megcsal, elárul ilyesmi akkor igen.
2014. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
soha
2014. júl. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy szerelmes vagyok belé, még nem jelenti automatikusan azt, hogy boldog is vagyok a kapcsolatban. Rengeteg olyan okot lehet felsorolni, ami miatt én már szakítanék. Persze vannak sokan, akik akármi történjék, képtelenek elhagyni a párjukat, "mert szeretik", közben meg jobban szenvednek, mint amennyire nélküle szenvednének egy ideig.
2014. júl. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
En igy jartam baratnommel. Nagyon szerettuk, szeretjuk egymast, de nem birta a tavolsagot, a nulla fizikai kontaktust, es jobbnak latta szakitani. Most hogy koltozok abba a varosba, ahol lakik (ahogy azt ket honapja kellett volna tennem), remenykedek hogy esetleg tudjuk folytatni. Tudom hogy meg mindig szeret, es nem tud masra sem gondolni, a kozos ismerosok mondjak hogy mennyit emeszti magat miattam, igy hat remelhetoleg rendbejonnek a dolgok :)
2014. júl. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ő bármit megtehet én akkor is szeretem
2014. júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem ez történt . Nem láttam h szeretne , mindent összeígért de nem teljesítette. Sokszor volt olyan h más dolgok jóval fontosbbak voltak mint én . Nem törődött velem . Elegem lett és kidobtam .5.5h jártunk 20/L
2014. júl. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. Milyen okból történt? Talán azért, mert nem törődött velem, mindent nekem kellett csinálni, normális munkahelye sem volt, a pénzügyi és kapcsolatbeli dolgokkal sem értettünk egyet, hanyagolt.. csak aludni járt haza...
2014. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!