Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Lenne olyan bi-leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne olyan bi-leszbikus lány, aki meghallgatna és esetleg mondana bármit a helyzetemre?

Figyelt kérdés

Eléggé el vagyok kenődve és jól jönne, ha a "témában" kicsit is jártas személy tudna hozzá szólni a történtekhez, mert hiába hasonlítgatom össze más párkapcsolati esetekkel ezt, képtelenség kilyukadni bárhol is benne. Mivel viszont nem tudok objektív lenni, örülnék egy kicsit is értő fülnek...


Alapfelállás:


leszbikus + biszex lány kapcsolata (mindketten elsők egymásnak) + némi hűségre való képtelenség = félelmek és kisebb kiégés utáni "pasi kell az ismerősök miatt" + se veled se nélküled + teljes kiégés, "nem vagyunk együtt" de mégis kb együtt vagyunk szitu (1 év leforgása alatt)


Akinek elmondhatnám néhány sorral részletesebben, annak nagyon hálás lennék!



2014. júl. 7. 20:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
= brazil szappanopera
2014. júl. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hidd el, januárban még nem hittem volna, h átmegy szappanoperába a sztori :/
2014. júl. 7. 20:24
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

nagy szerelem, nehéz otthagyni, főleg mert első, de ez a helyes


baromi sokáig tart kiheverni, de ez a kapcsolat láthatóan nem működik


nekem is elég viharos volt az első, tapasztalatból beszélek....én elmentem addig, hogy minden este bőgtem, kikészültem idegileg, testileg, lelkileg, minden elképzelhető módon

utolsó fél évben milliószor szakítottunk de sose igazán


aztán az utolsó hűtlenségnél megráztam magam és szakítottam


nagyon jó döntés volt, azóta eltelt sok idő, és harmonikus kapcsolatban élet a mostani barátnőmmel már két éve :)


de azt el kell mondanom, hogy pokoli szarul voltam utána is, nehéz időszak volt


fess, zumbázz, vagy sportolj bármi mást, üvegfestékezz, origamizz, lógj haverokkal, tök mindegy, csak foglald le magad...aztán egy idő után jobb lesz

2014. júl. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Írd már le normálisan.
2014. júl. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Nekem leírhatod részletesen,ha gondolod :) Nyugi,mindenre van megoldás! 20/l/l
2014. júl. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szeretném ha írnál nekem és megosztanád velem hogy pontosan mi zajlik le kettőtök között. Ebben a pár sorral teljesen tudtam azonosulni és nekem is jól esne ha valaki meghallgatna és megértene és azt hiszem te ebben segítenél nekem ahogyan természetesen én is neked.

23/L

2014. júl. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Áááh, titkos ilonák....


Alapvetően itt is, mint minden más kapcsolatban a hűség az hűség, a gerinctelenség meg gerinctelenség.


Most hogy biszex-e vagy se, tökmindegy. A leszbikus nők is tudnak ám félrelépni. Félreértés ne essék, ha nyitott kapcsolat, az más. Viszont akkor legyen gerince, és előbb beszéljen, ne miután már kimászott egy másik nő bugyijából.


Én speciel nem szeretném ha a csajom mindenféle szakáll pasikkal lógna eggyütt hosszú távon. Egy kapcsolatot fél lábbal a szekrényben nem lehet normálisan élni.

Egy évig nem tudott felmutatni egy csávót és most fosik? Hát egyem a zuzáját, heteró csajok közt is megesik hogy egy évig szinglik. Ez szerintem indok gyártás volt, mert nem mert szakítani.

Nem működött a kémia, nem volt összhang, azt evvan.


A legközelebbit a szekrényen kívül keresd.

2014. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a legnagyobb bajom per pillanat, h pont h a kémia működik a legjobban köztünk :s elég ha a közelembe jön és már odavan azért, h megcsókolhasson, vagy hozzá érjek... amúgy meg próbál mindent megtenni, h eltávolodjunk egymástól -.-
2014. júl. 13. 14:20
 9/14 anonim ***** válasza:

oké, szóval ha a kiégés nem a vágy alábbhagyásnak szinonímája, akkor érzelmi értelemben vegyem?


Ennek ellére még mindig azt mondom, ha nem működik, nem kell erőltetni. Ha neked érzelmileg ez egy megerőltető, mérgező légkör, akkor hagyni kell a fenébe, mindkettőtök érdekében.

Ha érzelmileg képesek vagytok elvonatkoztatni, akkor esetleg lehet belőle valami szexkapcsolat szerűség... Viszont ha ez lenne a helyzet, nem itt kérnél tanácsot.

2014. júl. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

igen, érzelmi értelemben van kiégés

lényegében nem akar érezni, mondta, h sok neki, de bezzeg amikor nem akartam fizikálisan érintkezni vele, bújt és mondta h szüksége van rá, legalább öleljem kb

tudom h igazad van, de elég nehéz ilyesmire gondolni, mivel szeretem...

2014. júl. 14. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!