Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezért összejönni valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért összejönni valakivel hogy féltékennyé tegyük az exet?

Figyelt kérdés

Ki tette már meg? (Kort,nemet írjatok kérlek)

Jó ötlet volt? Mármint a végén visszament hozzátok?

Tapasztalatok? Vélemény erről a tettről?

/velem tették, nem én akarom ezt tenni./

L



2014. júl. 11. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennek mi értelme van?
2014. júl. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"Azért venni egy vagányabb kisautót, hogy féltékennyé tegyük a pajtársunkat?"


Remélem megértetted mit akarok mondani ;)

2014. júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez a világ legértelmetlenebb dolga.

Nyilván olyan ex-ről van szó, aki szakított, tehát neki lett elege a kapcsolatból (ezért kéne visszacsalogatni).

No de: hát pont, hogy ha eddig se kellett a mesterkedő fél, akkor ettől miért kellene?

Arra azért jó lehet, hogy ha volt lelkifurdalása a lelépő félnek, az elmúljon. :D

2014. júl. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Sok értelme nincs, plusz a harmadikkal (jelen esetben veled) szemben elég aljas és önző húzás, mert veled ellentétben ő végig pontosan tudta, hogy csak pazarlod a drága idődet, téged viszont gondolom nem tájékoztatott erről. Plusz ha labilisabb típus vagy, akkor ez simán kihathat az önértékelésedre is, tehát részéről az empátia (veled szembeni) hiányáról árulkodik.

Hogy pozitív vagy negatív lehet-e inkább az eredmény, sok mindentől függ szerintem. Azt nem tudni esetleg, ki szakított, vagy, hogy miért futott zátonyra a kapcsolat? Én nem tettem még ilyet, elképzelhetőnek tartom viszont, hogy aki téged vert át, csak szünetként fogja fel a dolgot az exével, vagy mondjuk valami "leckét" akart megtanítani neki.

23/N

2014. júl. 16. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
05:09-es vagyok: úgy tűnik, túl korán volt még és félreértelmeztem a dolgokat, bár a mondandóm lényegén igazából ez nem változtat. Te ismered exedet meg a szitut (mennyire gyerekes vagy épp átgondolt, mi célja lehetett a dologgal), viszont ha mondjuk ő dobott, abban az esetben részéről talán nem végleges a dolog. Elképzelhető, hogy a szakítás utáni feldolgozási fázist akarta meggyorsítani, hogy a levonható tanulságokra is minél hamarabb rájöjj, magadtól.
2014. júl. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4-5 hsz!

Szerintem neki nem ez a helyzete, a "velem tették" tényleg nem nagyon egyértelmű magfogalmazás. A te helyzetedre meg nem is gondoltam, pedig, hát a "valaki" szintén egy ember, és vele szemben tényleg dupla hernyóság.

2014. júl. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Öhh bocsi.. Konrétan én szakítottam a fiúval mert irányítani akarta az életem. (Napokban előre kikérdezte mit fogok csinálni.)

A "valaki" meg össze akart jönni vele, amit később meg is bánt mert a srác kicsit....embertelen és megverte, miközben ő használta ki szegény lányt.(ilyenkor nagyon meglepődtem hogy én egy ilyennel voltam együtt).

2014. júl. 17. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!