Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem a sablonos szövegeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a sablonos szövegeket várom hogy felmelegítve csak a káposzta jó stb stb. Újra összejönni az exemmel van értelme? Részletek lent

Figyelt kérdés
Az exemmel 1 évig voltunk együtt, és közösen szakítottunk . Mostanáig beszélgetünk 3 év után is, és néha találkozunk. Régebben ha találkoztunk semmi komoly dologról nem beszélgettünk ám most vasárnap amikor találkoztunk, ölelgetett sokáig, puszikat adott, és megcsókolt . Majd ezek után benyögte hogy 3 éve ugyanitt (mert ugyanott találkoztunk ) szeretett belém ugyanígy . És elkezdtünk beszélgetni a régi időkről amikor együtt voltunk, és nem a rossz dolgokról hanem a jó dolgokról beszélgettünk. Majd ezek után elhívott hozzájuk amire persze azt mondtam hogy nem megyek, ö kérte hogy menjek, elmentem de mondtam neki hogy nem lesz szex . így is beleegyezett. Régebben ha találkoztunk soha nem volt ilyen semmi érzelgősség, semmi ölelés puszi, vagy régi időkről beszélgetés. Mind a ketten nagyon sokat változtunk, ez biztos. Szóval tanácsokat kérek hogy ilyenkor mire gondolhat? Mit tegyek? Valamit akar? Esetleg újrakezdeni? Várom a normális válaszokat, főleg olyanoktól akik voltak hasonló helyzetben.

2014. jún. 26. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

rosszul van megfogalmazva már a kérdés is

a kérdés nem az, hogy ő mit akar/érez/gondol, hanem, hogy te mit szeretnél

2014. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Így aztán nem nehéz újrakezdeni, mintha vége sem lett volna soha...csak volt egy szexmentes időszak...
2014. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
én nem is szeretem a káposztát
2014. jún. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem van értelme. 3 év nagyon sok idő, azalatt mindnki változik és ha barátságban váltatok el, akkor még ő érezhet valamit iránta, de az a kérdés, te mit érzel.
2014. jún. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én szeretném újra kezdeni ,mert nagyon jó volt vele . Egyszóval én érzek iránta még valamit :)
2014. jún. 27. 09:15
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Pszichológus szakértőnk szerint ha egy pár szakít, feltehetőleg nem működött jól a kapcsolat. Ezért csak akkor érdemes a viszonyt újrakezdeni, ha a felek tisztázták az okokat, és megpróbálják mindketten megoldani, helyretenni azokat. Ha hosszabb idő telik el a szakítás után - pl. pár év -, sokkal nagyobb az esélye a sikeres újrakezdésnek. Ennek nagyon egyszerű oka van, ami a személyiség fejlődésében keresendő. Az évek múlásával ugyanis változik egy ember személyisége, érettebb, tapasztaltabb lesz, és akkor már nem ugyanaz a két ember találkozik, mint évekkel előtte. Lehet, hogy "felnőttebb fejjel", némi tapasztalattal a hátuk mögött a pár tudatosabban kezeli majd a kapcsolatot, tanult esetleg a hibákból is, így lehet remény az együtt maradásukra. Ha csak a nemi együttlétért marad együtt a pár, az semmiképpen sem jó abból a szempontból, hogy nem tudnak nyitni mások felé, hiszen még kötődnek egymáshoz, érzelmileg is (!), és ahhoz, hogy nyitottak legyen egy másik párkapcsolatra, el kell szakadniuk egymástól. A barátság is csak évek múlva jöhet létre közöttük, ha már kihűltek és rendeződtek a köztük lévő érzelmek. Összefoglalva akkor van esélye egy párnak a sikeres újrakezdésre, ha történt valamilyen változás bennük, megértették a szakítás okát, mindketten látják a saját felelősségüket ebben (ez mindig 50-50%), képesek tudatosabban kommunikálni egymással, és megoldani a konfliktusokat. Ez minden párkapcsolat alapja is."
2014. júl. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ezt a hosszú választ, csak én saját véleményekre vagyok kíváncsi nem pszichológusok véleményére ,mert azt én is találok a neten . De azért köszönöm !

Várom a további véleményeket !

2014. júl. 3. 22:32
 8/9 anonim válasza:
Azóta már lehet, hogy tudod a választ, mert majdnem 3 hónap eltelt a kérdésed óta. Szerintem meg lehetne próbálni, de legyetek nagyon őszinték, és ne a szex legyen a lényeg, hanem inkább lelki síkon keressétek egymást egy jó darabig...
2014. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3hónap eltelt. Na és? Mi változott? Ki nőtt a fanszőrzete?
2014. szept. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!