Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem szeret már a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret már a barátom?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve vagyunk együtt, de most úgy érzem hirtelen összetört valami ebben az eddigi idilli kapcsolatban, vagy scak félreismertem eddig? Egyre inkább úgy érzem - és lehet csak ráparázás - de a női megérzés be szokott jönni, hogy már nem kellek neki. Nem hív mindig magához, kevesebbet mondja hogy hiánytzom, és ha vele vagyok is olyan mintha távol lenne. És neki kb mindegy talizunk e vagy sem. Kihűlt a kapcsolat? Mit tehetek? Vagy már mind1? :(

2014. júl. 14. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozhatsz újraéleszteni a tüzet, esetleg kideríteni, mi áll az érdektelensége mögött. Lehet, hogy valami más gondja van.
2014. júl. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon el vagyok kesereve. Ő mondja hogy szeret, de én már a megérzésem miatt nem hiszek neki sajnos.
2014. júl. 14. 18:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezeket az észrevételeket mond el neki is.


Lehet, hogy ő ezt már természetesnek veszi, hogy vagy neki, nem küzd érted annyira mint az elején.


Nem lehet gond, viszont akkor csináljatok valami jó programot, de a legjobb az lenne, ha egy délután csak összebújnátok, filmezgetnétek és sokat beszélgetnétek.


Az közelebb visz a másik félhez.

2014. júl. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szoktunk ilyet csinálbni, és nem is tudom megmondani azt hogy mit hiányolok igazából, csak női megérzéssel érzem, hogy már nem vagyok annyira fontos. És csak sírok és sírok. Szörnyű. Mikor beszélünk ilyenekről akkor az a vége, hogy de hát ő szeret velem akar lenni kül nem lenne velem, és mondjam le neki mikor bánt valami mert nem direkt csinálja. DE ha már az egész léte bánt, akkor nagy a baj. :((
2014. júl. 14. 19:15
 5/6 anonim ***** válasza:

Neked el eldöntened, hogy mennyire szereted, mi lenne ha nélküle kéne élned.


Nem vagyok az ilyenek híve, de talán ha tartanátok egy kis szünetet, lehet jobban megfogalmazódna benned mit is akarsz valójában. Sajnos ezen mi nem tudunk változtatni, annyira mélyen nem ismerjük a helyzetet.

2014. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mit kéne tudnotok még részletet amivel segíthettek??
2014. júl. 25. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!