Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha rossz a párkapcsolat akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha rossz a párkapcsolat akkor mennyire lehet jellemző a megcsalás?

Figyelt kérdés

Kicsit butának érzem a kérdést mert általánosítani idiótaság és mindig az egyént kell nézni, de szerintetek mennyire jellemző a nőkre, hogy megcsalnak ha elhanyagolva érzik magukat? Elég nagy a baráti társaságom és sok olyan srácot ismerek, akiket megcsalt a nőjük szakítás helyett.


Tudom, hogy vannak rendes lányok, nem is akarok senkit bántani (akinek nem inge....), de azt veszem észre a környezetemben, hogy egyre jellemzőbb az, hogy a fiatalabb lányok egyszerűen képtelenek meglenni egyedül, inkább maradnak egy rossz kapcsolatban és várják a lehetőséget minthogy egyenes gerinccel véget vessenek a dolognak, vagy megbeszéljék a problémát.


Ti mit gondoltok erről, illetve szerintetek ez miért van?



2014. júl. 18. 06:28
 1/4 anonim ***** válasza:
hát az utóbbi időben ez egyre gyakrabb, de az is igaz, hogy ilyet csak egy gyáva, jellemtelen ember csinál. a többiek érett módon megbeszélik ezt a másikkal és szakítanak. benne van minden a pakliban, attól függ, mit látott anno otthon meg a környezetében.
2014. júl. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha megkapják a figyelmet, törödést, szeretetet akkor nők nagyrésze hűséges marad...viszont sokan ráunnak és új izgalmat keresnek, keresik azt aki kemény velük, aki mellett kicsit olyanok mintha a szolgáik lennének...de ha megfelelő egy kapcsolatban a kommunikáció és mind2 fél nyitott az új dolgokra, ott szerintem nincs megcsalás...


21F

2014. júl. 18. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja a fiatal lányok lehet! Én magamból kiindulva ha rosszul mentek a dolgok inkább megbeszéltem vele, őszintén a dolgokat! Ha szeretem a végsőkig kitartok! Bár nem vagyunk egyformák.
2014. júl. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jól fogalmazol.....ez a fiatal, önbizalomhiányban szenvedő, de többre vágyó lányok jellemzője....de szerencsére nem az a jellemző. Többet számít Nekik az, hogy mit mond a barátnő vagy a baráti társaság mint hogy a partnerére koncentráljon. Finoman szólva éretlen a párkapcsolathoz.

A gyenge emberek sajátossága, hogy szeretik a meleg váltásokat....csak akkor mennek át az új kapcsolatba ha már kipróbálták és biztos jobb mint a jelenlegi és addig is fenntartják a régi kapcsolatukat azért, mert az mégis több mint a semmi és nem akarnak hoppon maradni.

Az idő előrehaladtával nagyot változik a helyzet...

2014. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!