Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Joggal gyanakszom a barátomra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal gyanakszom a barátomra? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Távkapcsolat, 8 óra, sokezer kilométer, 3 vád, multinacionális pár. Kicsit hosszú... Köszönöm aki elolvassa, nagyon kellene a jó tanács!!!


Távkapcsolatban élek a barátommal. Több mint egy éve ismerem, de kb fél éve lett hivatalos a dolog. Azelőtt is és azóta is volt(ak) nehezebb időszak(ok), mióta összejöttük, egyszer szünetet is tartottunk, de nem tartott sokáig, és mostanában jó volt a kapcsolatunk, minden nap beszélünk, úgy, hogy komolyan gondoljuk, már azt is elkezdtük eltervezni, mikor mennék látogatóba.


Csakhogy. Ami elindított bennem egy kis rossz érzést, körülbelül két hete, az egyik "barátja"-munkatársa rám írt (sok minden zajlik a Facebook Messengerben, de nem tizenhárom évesek vagyunk), látszólag barátságosan de igazából minden ok nélkül, és folyamatosan kérdezgetett (leginkább az országomról, nevezetességekről, ilyesmi). Én kedvesen de nem igazán barátságosan válaszoltam neki, kérdezni nem kérdeztem vissza, mert gyanús volt kicsit.

Még pár órán belül elmondtam ezt a barátomnak, aki azt mondta, hogy tudnom kell, hogy a "barát" nem olyan rég még el volt jegyezve egy lánnyal, aki ki is ment hozzá, de a srác felültette, aztán összejött egy exével, aki viszont talált nála egy csomó lányról képeket meg üzeneteket, és nagyon nagy balhé lett belőle. Eztán írt nekem ez a gyerek. A vége az lett, hogy furák lettek az üzenetek egy napon belül és le is tiltottam, a barátom pedig azt mondta, elintézte, hogy ne zavarjon többé a srác, de többet nem árult el erről.

Ez igazából csak annyit tett velem, hogy egy kisördögöt idetett a vállamra, hogy habár megbízom a barátomban, mégis, hogyan tudhatom, hogy velem nem történik ilyesmi? Nem sokat törődtem ezzel, mert csak kisördög és nem más.


Tegnap este láttam facebookon, hogy lájkolta az exe képét. Ez így nem hangzik olyan rosszul de ő gyakorlatilag semmit nem lájkol, az én képeimet se mind lájkolta, amik azóta lettek kitéve, hogy együtt vagyunk. Van még pár kép a közelmúltból az exnél, amin ott a lájk. Nem is tudtam, hogy ki a lány, csak gyanús lett, hogy miért lájkolja. Azt, hogy az exe, hol találkozott vele és mikor voltak kapcsolatban, szégyen, de onnan tudom, hogy belekutatgattam a facebookba. Amit tőle tudok, az az, hogy minden exével nagyon csúnyán végződött, úgy, hogy őt megcsalták.


Ez még mindig paranoia lenne, de amióta a szünetünk volt és visszakerült a státusz, nála ez privátra van állítva. Tehát kapcsolatban vagyunk, csak ez a profilján sehol nem látszik. Ma megkérdeztem erről, azt mondtam neki, hogy az egyik barátnőm kérdezte, hogy minden rendben van-e, mert fura a facebook (és ez igaz is, pont egy nappal előtte kérdezte, csak akkor még nem érdekelt, mert nem láttam még az ex képét). Azt mondta, ez azért van, mert több olyan ismerőse van, akik olyanok, mint a "barát", és félt engem tőlük. Mondtam, hogy én jobban szeretném, ha inkább megmondja kik ezek és letiltom, de jól esne, ha kint van nála, hogy én vagyok a barátnője. Nem történt változás, merthogy ő aggódik értem.


Szóval ez a három kombinálva, és most konkrétan betegre aggódom magam, hogy mi is történhet. Nagyon szükségem lenne tanácsokra! Nem tudom, mit higgyek, mit tegyek. Van gond, vagy nincs? Hogy kérdezzek rá úgy konkrétan, hogy ne tűnjek betegesnek? Vajon őszintén válaszolna? Mit tennétek a helyemben?


22/L



2014. júl. 10. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem csak túlaggódod, lehet hogy egyáltalán nincs semmi probléma

az hogy mit csinált az a barát, semmit nem befolyásol, attól még nem fogja a barátod is ezt tenni

az hogy lájkolja az exe képét se jelenti, hogy most lenne köztük bármi

talán ez az egyetlen ami zavarhat, mert ha nincsenek jóban és rosszul végződött a kapcsolatuk, minek foglalkozik vele ennyit is

de ez se jelent feltétlenül semmit se

az pedig hogy nincs kirakva hogy a barátnője vagy, nem számít

nem az van kint hogy egyedülálló, az lenne probléma

2014. júl. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jól kamuzik a barátod:) Saját maga miatt nem rakja ki magát. Feltehetőleg csajozik másokkal is vagy az exével folytat viszonyt és te a kicsi harmadik vagy. Véd téged mitől?:D Hazudik! Több ezer km-ről? Egy boldog párkapcsolatban büszke az ember és nem titkolja a barátnőjét! Nem egy-két hetes kapcsolat ez. Átvert téged ez egészen biztos!
2014. júl. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
#2 jól beszélsz!!
2014. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó kicsit keményen fogalmazott, de hajazok rá, hogy osszam az ő véleményét...sajnos...

Én is voltam távkapcsolatban, engem 4 hónap után csalt meg a pasim, akivel rendes párkapcsolatban voltam akkor már 4,5 éve...csak akkor jött neki egy lehetőség és kiment külföldre dolgozni fél évre, akkor léptünk át távkapcsolat üzemmódra....gondolhatod mit éreztem...majdnem 5 év után ezt megkapni....

Mindenesetre furcsák ezek a dolgok a pasidnál, engem sem hagyna nyugodni a dolog, és valószínűleg csak emészteném magam folyamatosan...rákérdezésből meg persze úgy is veszekedés lenne, és jönne a szöveg, hogy ő egy kedves, aranyos lányt ismert meg benned, de most egy hárpia vagy, és különben is neki van elég baja, nem hiányzik még egy veszekedés a neten keresztül is stb....én a helyedben őszintén megkérdezném arról, hogy akkor most hogyan is állunk, és ha úgy értékelném a válaszát, hogy nem mond igazat, akkor hagynám a búsba...semmi értelme az egész távkapcsolatnak...nem tud normálisan az életed része lenni, nincs ott, hogy megöleljen ha fáj valami, nem tud megszeretgetni, csak egy virtuális valami, amire az idődet pazarolod, és közben meg észre sem veszed, hogy ott szaladgálnak körülötted a hús-vér fiúk, akik igazán boldoggá tehetnének! A saját idődet pazarolod olyanra, aki feltételezhetően "sántít" a dolgokban, és közben meg még csak boldog sem vagy, mert egyrészt fizikálisan nincs ott veled, nem láthatod, nem érezheted és még emészted is magad azon, hogy mi van, ha?

Őszintén te látod ennek az értelmét?

26/N

2014. júl. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nos, lehet azoknak lesz igaza, akik a kellemetlenebb verziót mondják...


Beszéltem vele erről. Nem mondott mást, csak ugyanazt, hogy vannak azok a személyek, akik kellemetlenkednek, ha látják a profilt... De nagy sokára rávettem, hogy változtassa meg. Jelenleg azt mondja, kinn van, de úgy, hogy csak a barátai láthatják, na ez engem nem nyugtatott meg száz százalékosan. Megkérdeztem, hogy de hát mi van, hogy továbbra is lájkolom a képeit, meg ilyesmi, azt mondta, az oké. Megkérdeztem, hogy az is oké-e, hogy posztolok neki, mint volt már, hogy ő is posztolt nekem. Azt mondta, hogy talán, meg egy mosolygós fejet. Ez volt az utolsó üzenet. Most kitettem egy számot hozzá, biztos lehet ezt is befolyásolni valahogy, de más ötletem már tényleg nem volt. A rossz érzésem továbbra is megvan, de annyiból jobban érzem magam, hogy valamit legalább úgy érzem, csináltam. Köszönöm a válaszokat.

2014. júl. 10. 17:54
 6/8 anonim ***** válasza:

Az eszedbe jutott, hogy esetleg szabályozni tudja, hogy kik láthatják? Ismeretleneknél egyértelműen nem lehet mivel nincs lista.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__53..

Nem tudom ezt meglehet-e csinálni a kapcsolat kiírással is, de szerintem igen. Szóval nekem még mindig egy hazug alak aki kifogásokat keres.

2014. júl. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom, utaltam rá, hogy igen...

Valami ötlet esetleg?

2014. júl. 10. 20:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Nos kérdező, hogy áll a dolog?

Szerintem leves van :D Átvert!

2015. júl. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!