Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hogyan bizonyítsam be hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bizonyítsam be hogy nem csaltam meg? Történet alul

Figyelt kérdés
A párom meglátott a facebook profilomba egy üzenetet amit 2012be írt nekem egy férfi hogy megakar ismerni meg hogy szimpatikus vagyok neki. letiltottam. nem válaszoltam neki. most a tudomásomra jutott hogy meglátta ezt. mondogatta pár napja hogy megcsalom meg ilyenek. ezt az üzenetet kitöröltem én hülye hirtelen megindulásból (vissza lehetne valahogy hozni?), elvégre nincs félni valóm. most ez nincs meg. és nem hisz nekem. mit tudok tenni hogy higgyen? segítsetek!!

2014. júl. 14. 20:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Együtt voltatok már, amikor az üzenetet kaptad?
2014. júl. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon régóta együtt vagyunk.
2014. júl. 14. 20:42
 3/4 anonim ***** válasza:
55%
Akkor igazán megmutathattad volna neki.
2014. júl. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha ilyen helyzetben lennék, az égvilágon semmit nem tennék. Ha egyszer nem csaltam meg a páromat, akkor ne érezném szükségét, hogy ezt bizonygassam.


Ha a párom bármit kérdezne, nyugodt hangon válaszolnék rá röviden, de semmi több.


Ha ilyen helyzetben ezen parázik valaki, meg nagyon erőlködik azon, hogy meggyőzze a párját, hogy nem csalta meg, ő akarja bizonygatni a saját ártatlanságát egy minden alapot nélkülöző gyanúsítgatás esetén, azzal szerintem pont az ellenkezőjét éri el, mint amit szeretne.

2014. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!