Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Fel akarom bontani az eljegyze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel akarom bontani az eljegyzest, de jo döntés hozok majd ezzel a lépéssel?

Figyelt kérdés
én 20 éves vagyok a párom 28 10 hónapja vagyunk együtt és 3 hónapja volt a lány kérés előtte nem is beszéltünk meg ilyenről de ez nem fontos de pár hete eltört egy ojan érzés hogy én már nem is akarom ezt az egészet meg a szerelem is el múlt bennem. nem tudom mi volna most a helyes döntés

2014. júl. 24. 23:20
 1/9 anonim ***** válasza:
hát ha 10 hónap járás után ezt gondolod akkor sose szereted igazán úgyhogy egy vicc amit csináltok :D
2014. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 KnightBalazs ***** válasza:
A szerelem mindig elmúl egy idő után. Ha értékes számodra és megéri elveszteni a szabadságod érte akkor ne bontsd fel de ha nem szereted annyira akkor hosszu távon lehet ez lenne a jó.
2014. júl. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ki jegyzi el a másikat 10 hónap után?? Ki az aki igent mond 10 hónap után??? Bontsd is fel és menj vissza inkább az oviba.
2014. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hagyd el,te is leírtad,hogy mit érzel...
2014. júl. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
oLYan
2014. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha ez felmerült benned és nem a félelemtől a jövőtől akkor megette a fene az egészet
2014. júl. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

IGEN

A házasság komoly dolog. Ha már eleve kétségekkel mész bele, mit vársz később?

20 (de még 28) évesen is bőven van még idő hosszabb kapcsolatokra, együttjárásra. Akár a mostani pároddal is. Az eljegyzés felbontása nem feltétlen jelent szakítást (bár ez nyilván nagyban múlik az ő hozzáállásán is).


Tíz hónap együttjárás után 20 évesen férjhez menni már önmagában is kicsit felelőtlennek tűnik, ha pedig még kétségeid is vannak, akkor egyenesen tilos.

2014. júl. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Didiiayer ***** válasza:
Talán nem kellett volna így elsietni az eljegyzést. Bár neked kell tudnod, hogy mi a legjobb, de szerintem bontsd fel ha már így áll a helyzet.
2014. júl. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmi nincs a 10 hónapban, ismerek olyat, akik 2 hónap után házasodtak össze és 40 éve vannak együtt, olyat is, akik jártak 10 évig, aztán 3 év házasság után elváltak.

Nem a 10 hónap a probléma, hanem az, hogy 10 hónap alatt elmúlt a szerelem...hogyan? Úgy múlhatott csak el, hogy soha nem is volt

2014. júl. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!