Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg véget ért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg véget ért?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezt mindenkinek magának kellene tudni eldöntenie, de most úgy érzem nem tudok ( vagy nem merek ) dönteni, pedig tudom hogy muszáj lesz.


Másfél éve vagyunk együtt, neten ismerkedtünk meg, merőben másmilyenek vagyunk de mégis egymásba szerettünk, levelezés és találkozgatások után. Minden jó volt, sőt még most is jó a sex, és ha együtt vagyunk én is úgy érzem hogy valóban szeretem.

De gyakran elbizonytalanodom, vagy elszomorodom, és attól félek hogy a rossz helyzetem miatt vagyok még mindig mellette. Nem szeretném kihasználni, nem szeretném megbántani, azt szeretném hogy meg tudjuk oldani. Viszont sok értelemben már nem olyan, mint volt.

Többször fordult már elő hogy más megtetszett, és a legutóbbiból egyáltalán nem tudok kimászni, nem tudom elfelejteni. Viszont iszonyat rosszul is érzem magam, ha arra gondolok hogy szakítunk.

Sosem csaltam meg, nem tudnám senkivel sem megtenni, és lehet hogy már nem vonzódom hozzá. Olyan típus vagyok, hogy jó kedvem van ha a másiknak is. Ha vele vagyok boldoggá teszem, ettől nekem is jó a kedvem de nem tudom megmagyarázni neki, hogy talán túlérzem a dolgot és lehet hogy nem szeretem már. :( Érti ezt valaki?


Tudom, hogy nekem kell döntenem de voltatok már hasonló helyzetben? Mit tettetek?

Vagy ha már más tetszhet, akkor vége?



2014. júl. 4. 01:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy belé szerelmes, talán még szereted egy kicsit, és összetartanak az emlékek és a megszokás. Inkább barátként tekintesz rá, de ez kevés egy kapcsolathoz, főleg fiatal korban, 20 év házasság után már más a szitu. Közös jövőtök nem sok lesz a leírtak alapján.


Ha más megtetszett, attól még nem biztos, hogy vége, de majd ha valóban szerelmes leszel valakibe, akkor vége lesz.

2014. júl. 4. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sajtból van a hold : ***** válasza:
Üdv a klubban.
2014. júl. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok, és igen ő már együtt élne velem, én egyenesen félek ettől, nem miatta hanem talán a múltam miatt. Mindenesetre, sosem gondoltam még ezekbe bele holott ő már igen. :(

Önmagamat szeretném megtalálni, és lassan két hónapja folyamatosan szomorú vagyok ha eszembe jut a téma. Vele félre teszem, el vagyok de közben magamban feszengek.


Másba szerelmesnek lenni pedig egy érdekes téma, valószínűleg már az lennék ha nem érezném úgy hogy mellette a helyem mert ő a párom.


Köszönöm a gyors válaszokat.

2014. júl. 4. 01:49
 4/6 anonim ***** válasza:

Látom más 22 évesnél is hasonló problémák merültek fel. Kb nálam is ez a kérdés,h most megszakítsak vele minden kapcsolatot?

Szerintem tölts a barátaiddal több időt és ha nem hiányzik meg hasonlók akkor lehet,h már tényleg csak megszokás.

2014. júl. 4. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Ha barátokkal vagyok, mintha felszabadultabb lennék. Persze ha eszembe jut, azonnal bűntudat meg szomorúság. Már egyszer megbeszéltünk két hét gondolkodási időt, akkor persze vele voltam, nem ezzel foglalkoztam.

Most azt mondta, döntsem el holnapra. :(

Ilyet mondani is értelmetlen...

2014. júl. 4. 02:12
 6/6 Fish1 ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem szereted már. Sajnálatból meg ne maradj vele, mert annak mindketten megisszátok a levét.
2014. júl. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!