Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezért szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szakított velem a barátnőm? (normális)

Figyelt kérdés

1 évig volt egy barátnőm,hülyeség miatt szakított velem.

Szóval nem egy kövér lány 46 kiló volt.

Az volt a baja,hogy amikor ettünk vagy vendégségbe voltunk,én mindig rá szóltam,hogy ne szedjen annyit,ne egyen annyit,és nem egyen gyorsan,ő azt mondta elején még elviselte,hogy rászóltam,de be sokkalt

Nm értem ezzel mi baja van,hogy rászólok,én csak segítek neki,meg hogy ne egyen gyorsan,tegnap szakított velem .

Tegnap este munkából jött haza,és kérte,hogy csináljak neki vacsorát,csináltam is neki 1 párizsis zsömlét,és kicsit ideges lett,meg az is a baja,hogy én mindent késsel meg villával eszek,a gyrost,a pizzát mindent.ez normális???(tegnap még elmentünk vendégségbe és rászóltam,hogy neki elég csak 1 pici hús)



2014. júl. 28. 15:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%
megérdemled, keress magadnak egy csonvázat
2014. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha láttad rajta, hogy ez zavarja, nem kellett volna beleszólnod az étkezési szokásaiba.
2014. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Te is hülye vagy meg ő is.

te minek szekálod ilyen hülyeségekkel?Nem mindegy mennyit szed,vagy miylen gyorsan eszik?

Te élveznéd ha mindig megszólnák hogy hogy eszel?Főleg társaságba?ű

Nem 1 éves hogy megmond neki mit hogy csináljon.

ez részedről kicsit szánalmas húzás volt.

Az ő részéről meg hülyeség volt hogy szakitott.Inkább beszéltétek volna meg.

2014. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

hallod te mekkora egy bunkó kretén vagy már bocs :D

2 fontos dolgot jobb ha kerülsz egy nőnél...az a kora és a súlya :) én eddig akárhány lánnyal ismerkedtem, nagyon óvatosan közelítettem meg ezt a kérdést...te meg telibe az arcába vágod, hogy szerinted dagadt (még ha neked nem is ez jött le, neki szerintem igen)


21F

2014. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
igen, teljesen normális a lányok nem szeretik ha beleszólnak ilyenekbe!
2014. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem.valaki basz.ogatna eves kozben tuti kivernem a fogsorat. Tenyleg. Miert cse.sztetted folyton?
2014. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
egy tuskó vagy már megbocsáss!
2014. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
mit szólsz bele hogy egyen? mit neveled? te gheccy.
2014. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
De gáz vagy te jó ég. Mit képzelsz ki vagy hogy beleszólsz abban hogy ő hogy eszik? Én is szakítottam volna meg minden normális lány! Keress egy kutyát, annak határozd meg az adagját!
2014. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég bunkó, leereszkedő dolognak tűnik. Hadd egyen már annyit, amennyit akar, zsemlét meg ő is tudott volna kenni magának.
2014. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!