Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ezért szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezért szakított velem a barátnőm? (normális)

Figyelt kérdés

1 évig volt egy barátnőm,hülyeség miatt szakított velem.

Szóval nem egy kövér lány 46 kiló volt.

Az volt a baja,hogy amikor ettünk vagy vendégségbe voltunk,én mindig rá szóltam,hogy ne szedjen annyit,ne egyen annyit,és nem egyen gyorsan,ő azt mondta elején még elviselte,hogy rászóltam,de be sokkalt

Nm értem ezzel mi baja van,hogy rászólok,én csak segítek neki,meg hogy ne egyen gyorsan,tegnap szakított velem .

Tegnap este munkából jött haza,és kérte,hogy csináljak neki vacsorát,csináltam is neki 1 párizsis zsömlét,és kicsit ideges lett,meg az is a baja,hogy én mindent késsel meg villával eszek,a gyrost,a pizzát mindent.ez normális???(tegnap még elmentünk vendégségbe és rászóltam,hogy neki elég csak 1 pici hús)



2014. júl. 28. 15:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
nem csak a lányok nem szeretik, ha folyton beleszólnak, az EMBEREK általában nem szeretik
2014. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem normális... ezt nem lett volna szabad egy évig tűrnie!


Én az első alkalommal felálltam volna az asztaltól!

2014. júl. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a kérdés kamu. Nem lehetsz ennyire agyhalott, ember ! Mi közöd van hozzá, hogy hogy eszik úristen -.-

Ha én elmennék randizni egy sráccal étterembe és helyettem rendelne nekem salátát vagy "csak 1 pici húst"...na azon a ponton rögtön felállnék és otthagynám a pi-csába.

2014. júl. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Ecsém, örülj neki, hogy nem vágta a pecsedbe a villát az első alkalommal...
2014. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Úristen mekkora egy kretén bunkó paraszt állat vagy!


Mit szólsz bele abba, hogy mennyit eszik? Mit képzelsz te magadról, hogy megmondod neki, hogy " neked csak egy kis hús is elég lesz"?! Én otthagytalak volna már az elején. Ha engem a barátom megkér, hogy csináljak neki vacsorát, minimum hogy összedobok egy rántottát, de tegnap pl. pizzát sütöttem neki. Nagyon paraszt vagy, remélem örökre egyedül maradsz!

2014. júl. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
18%
Magyarok -_-
2014. júl. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálunk!! Ön a nyertese a nap bunkója címnek !
2014. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szólnál be apukám! Meg ennélek téged is! XD
2014. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én az első alkalommal pofán vágtalak volna.
2014. júl. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamu. Ekkora hülye, mint a kérdező, még a mesékben sincs :DD
2014. júl. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!