Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Te szakítanál a férjeddel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te szakítanál a férjeddel ezért? (Kisgyerekes anyák)

Figyelt kérdés

33 éves, házas nő vagyok, van egy 2 éves szuper kisgyerekünk. 3 éve vagyunk házasok, 6 éve vagyunk együtt.

A férjem tegnap azzal állt elő, hogy kb fél éve találkozgat egy külsős kollégájával, de egy hónapja - többedjére - megszakította a csajjal ezt a romantikus jellegű viszonyt, mert nem akar elválni,mert szereti a családját. Azzal magyarázta az egészet, hogy fél éve halt meg az édesapja és a munka is sok volt, én is sokat dolgoztam/tanultam mellette és hiányolta a figyelmet, törődést és ez a huszonéves csaj félistenként felnézett rá és akkor is kiönthette neki a lelkét, amikor másnak nem.

Őszintén szólva észrevettem pár jelet, de - annak ellenére, hogy másoknál az ilyet rögtön kiszúrom - valahogy elhessegettem a rossz gondolatokat a késői hazaérés, wcben smsezés, kevesebb szex dolgokkal kapcsolatban. Amúgy sem ellenőriztem soha, 100% bizalom volt a jellemző idáig. Többször kérdeztem, hogy akar-e az apjáról beszélni vagy hogy nézzünk meg együtt egy filmet, de mivel ezekből sose lett semmi, nem eröltettem. Párszor beszéltünk róla, hogy mostanában kevesebb idő jut egymásra stb de nem változott semmi max lefeküdtünk egymással oszt kalap.


Teljesen szíven ütött a dolog, annyira, hogy nagy hirtelen picsogva megbocsátottam neki és mondtam, hogy akkor tényleg töltsünk több időt együtt, kettesben és hogy többet ne legyen ilyen stb, még akkor is ha nem volt se csók, se szex (előbbit őszinte leszek, kétlem, mert fél évig nem hinném, hogy egy asztalnál ülve beszélgetett egy huszonéves csajjal aki beleesett rajongásig és többször visszafogadta a " az elhanyagolt családapát", holott tudott a létezésemről és a gyerekről is)

Természetesen a szeretlek, soha többé, gyenge voltam és társai, bár az igazat megvallva én jobban sírtam, mint ő, de azért ő is eléggé megviselte.


Mit tennétek?

1., szakítsam meg vele a kapcsolatot (egy időre vagy végleg) mert kutyából nem lesz szalonna és túl sok ideig hazudozott nekem, újból át fog verni


2., nem olyan komoly dolog ez, nem feküdtek le elvileg és meg volt borulva a lelke, meg kell bocsátani és soha többet ne hozzam szóba, próbáljuk meg helyre hozni, elvégre bevallotta magától, ez jó jel


3.,ne adjam ilyen könnyen a megbocsátást, mert a naív, beletörődő természetem vezetett el idáig, nem állhatok ugyanígy hozzá a dolgohoz mint eddig, mostantól ellenőrizgessem és eröltessem ki a közös időt (ha már mindenre jutott rajtam kívül, még egy idegen csajra is) és amúgy meg higgadt fejjel vonjam le a tanulságot a férjem megbízhatóságáról



2014. júl. 30. 12:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

3.

De azt fontos lenne megtudni, hogy valóban lefeküdtek e. Mert akkor 1.

2014. júl. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Tényleg csak Te tudhatod, mi az, amivel együtt tudsz élni. Én mindenki előtt megemelem a kalapom, aki méltósággal tovább tud lépni és meg tud bocsátani.

Mert tudjuk, az ilyesmi nem kizárólag a "bűnös" fél hibája.

Én sajnos nem tudnám megbocsátani, illetve a jövőt keserítené meg.

2014. júl. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Tulajdonképpen miért is állt elő ezzel??
2014. júl. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én biztos, hogy szakítanék vele.

Hogy miért? Mert egyrészt ha túl is tenném magam ezen, az nem most lenne, tehát nem tudnék vele úgy együtt élni jelen pillanatban, mintha mi sem történt volna, az meg senkinek nem jó, hogy kerülgetjük egymást, nem beszélünk, haragszunk, megbántottak vagyunk, stb. Nálam ennek ülepednie kéne.

A másik meg, hogy benned van az, hogy vajon tényleg nem történt semmi? Te sem hiszed el igazából, hogy tényleg semmi, de semmi nem történt köztük, valószínűleg én sem hinném, max. bíznék benne, de a bizalmatlanság bennem lenne és bizalom nélkül egy kapcsolat megint csak semmit nem ér.

Én biztos, hogy szakítanék vele, de utána ha leülepedne a dolog, látnám, hogy bizonyítana, hogy változni akarna, hogy tenni akarna a kapcsolat helyrehozatalában, akkor lehet hogy, de mondom, csak lehet, adnék neki utána még egy esélyt.

De azonnal nem, így tuti, hogy egy darabig külön lennék tőle.

Mert nem arról volt szó, hogy te nem akartad az ő társaságát, hogy te távolodtál el tőle, te ott akartál lenni, próbáltál kezdeményezni nála, kerested a társaságát, ő pedig ellökött magától és inkább másnál "sírta ki magát". Nálam ez nem lett volna fair! Azért lettem a férjem felesége, hogy jóban-rosszban együtt legyünk, tehát bármikor számíthassunk egymásra és a problémákat együtt oldjuk meg, nem egy idegen vállán sírjuk ki magunkat, mikor ott van a házastársunk, aki felajánlja, hogy igen, itt vagyok, beszéljük meg, oldjuk meg, segítek...

2014. júl. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:

Én biztos el küldeném!

Engem már eleve az zavarna hogy másnak önti ki a szívét, miért nem neked?

2014. júl. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Most biztosan megkérném, hogy költözzön el és egy ideig éljünk külön. Nem azt mondom, hogy elválnék, de én ezt nem tudnám olyan könnyen megbocsátani, nem tudnám nap mint nap elviselni a jelenlétét. El kellene gondolkodnom a jövőn, de egyedül.
2014. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Szerintem az 1. Szakítsd meg vele a kapcsolatot. Az majd eldönti,hogy pedálozásba kezd,vagy pedig nem kellesz neki eléggé.
2014. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
46%
nem szakítanék vele, a 2. megoldást választanám. Az indokok azok, amiket te is írtál fent.
2014. júl. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
3-mas,de csak akkor ha nem szexeltek.Ha fél évig szeretőt tartott melletted,akkor azonnal szakítanék.
2014. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
43%
Ne legyél naív, tuti hogy dugta a csajt, hiszen férfiből van és huszonéves a csaj! Csak nem vallja be, mert nem akar fájdalmat okozni neked.
2014. júl. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!