Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti éreztétek már ezt egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti éreztétek már ezt egy kapcsolat után?

Figyelt kérdés

Kicsit magamba zuhantam, mert a barátnőm elhagyott, ráadásul valaki más miatt. Úgy érzem, képtelen lennék csajozni, bénának érzem magam hozzá és félek, hogy most már egyedül maradok. Ez normális ilyenkor? Mit csináljak, hogy elmúljon. 4 évig voltunk együtt.


F/26



2014. aug. 17. 22:25
 1/4 anonim ***** válasza:

4 év sok idő, megértem a bizonytalanságod... de szépen lassan az idő majd segít, csak ne sajnáltasd magad, ne depizz direktbe, ne frusztráld magad hogy ÚRISTEN NEM JÖN ÖSSZE

majd jön ahogy jönnie kell, szépen visszarázódsz majd, de nyilván nem olyan gyorsan, egy ilyen komoly kapcsolat után

2014. aug. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Éreztük persze. Én 5 hónapos kapcsolat után is. Légy türelmes, foglald le magad mindig. Az idő segíteni fog, és majd meg fogod találni a társad. Minden okkal történik, nem ő volt neked az igazi, tőle majd jön egy sokkal jobb, meglátod. :)
2014. aug. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Éreztem persze így én is... Ez csak akkor múlt el amikor beújítottam egy másik pasit:)


28/N

2014. aug. 18. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is volt már ilyen. Megszűnik hirtelen a biztonság, a szeretetet meg minden amihez hozzá voltál eddig szokva.

Adj időt magadnak, keress szabadidős tevékenységeket, foglald le magad és egy ideig erre ne gondolj. Nekem így sikerült túlélnem ezt az időszakot. Kerestem hobbikat, dolgoztam, még több időt töltöttem a barátaimmal. Aztán egy idő után azt vettem észre, hogy alakulok, mert már méricskélem a pasikat. :D

Eltelt pár hónap és bumm új kapcsolat. És készen álltam rá.

Hajrá, ne depizz. Lesz jobb és szebb is a világ, csináld úgy, hogy boldog légy! :)

2015. ápr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!