Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Mit gondolnának rólam?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom több mint két évig. Megromlott a kapcsolatunk és ő beleszeretett egy másik lányba, de már előtte nem szerettük egymást, csak megszokásból voltunk együtt. Örülök, hogy vége, de van egy kis bökkenő. Az unokatesója régebben is tetszett, de hát csak rokona... Most viszont, hogy nem vagyunk együtt, az exemnek van barátnője... szóval az exem unokatesója rám hajtott. Nekem is tetszik ő. Ha esetleg úgy alakulna, hogy esély lenne arra, hogy járjunk, ott lenne bennem az akadály, hogy úgymond "családban maradok", már voltam az exszel és most az unokatestvérével?

Tudom, hogy nem lenne túl célszerű összejönni ilyennel, de ha nem azért tenném, hogy az exemet idegesítsem vele, meg ő sem szeret engem, akkor emiatt Ti mennyire ítélnétek el?

Csak egy elméleti kérdés!



2014. aug. 17. 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugodtan gyere össze az unokatesoval, ha szereted és jól kijöttök miért ne lehetne köztetek kapcsolat. Senki nem szólhat meg ezért. Aki meg képes másnak a magánügyébe beleszolni azzal nem szabad foglalkozni. Te teljesen korrekt vagy, csak akkor lehetne lelkiismeret furdalásod, ha járnál a fiúval és közben csalnád az unokatesojával, de a Te esetedben egy lezárt kapcsolat után, egy uj kapcsolatot szeretnél kezdeni.
2014. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

jobb, mint ha bátyja lenne

ha zavar, kérdezd meg az exed hogy mit szólna hozzá, így biztos nem lesz az, hogy csak idegesíteni akarod ezzel

2014. aug. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!