Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért von kérdőre?

Figyelt kérdés

Laza kapcsolat, lesz ami lesz alapon indult. Senki ne legyen ilyen buta mint én, hogy belemegy egy ilyenbe és elfogadja azt, ami van. (sose volt ilyen kapcsolatom, mindig hosszú komoly volt). Nos, a srác viselkedése kiszámíthatatlan, egyszer napokig nem keres, utána meg feszt ír, érdeklődik. Mostanában napokig nem keresett, és ma feltette a kérdést hogy én mit csináltam, hol jártam, buliztam e.... és ma szabályosan kérdőre vont, amikor felraktam egy új képet, hogy hol jártál szombat éjszaka? Máskor is csinált ilyet hogy nem keresett kb. 1 hétig aztán egyszer csak úgy facen írja, hogy ,,remélem nem léptél félre amíg nem beszéltünk". Tudnám szeretni, mert ismerem a normális oldalát is. Tud ő kedves lenni, sokat dicsér, voltak már nagyon kedves gesztusai felém (de lehet csak ezzel akar megtartani). Egyébként azt veszem észre, a változások akkor következnek be ha megismer egy tizenéves lányt facen... akkor engem hanyagol... aztán mindig nálam köt ki.


Én sose vonom őt kérdőre ha látom hogy lányok lesznek az ismerősei, ha fényképet rak fel, ha mást lájkolgat, ha napokig nem ír.


Lehet néha egy kis ,,jelenetet" kéne rendeznem, hogy érezze hogy azért nem jelentéktelen számomra? És azt se értem miért von kérdőre? Egyébként kettőnk közül én vagyok az, aki kicsit érez valamit a másik iránt szerintem, és alapból hűséges vagyok azzal aki velem van, még ha ez ilyen kapcsolat, akkor is. A bizalom minden kapcsolatban számít.


Tudom, nem egy okos dolog, amit csinálok, és lehet ki kéne lépnem ebből a hullámvasútból, nem fejtegetni itt hogy mi miért lehet, mit miért tesz.



2014. aug. 17. 16:48
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Tudod nem mindegy, hogy egy férfinek a csicskása vagy, vagy pedig az a nő, akiért mindent megtesz.

Neked kell eldöntened, hogy a csicskás szerep megfelelő-e. Ez a pasi téged nem szeret.Csak használ.

2014. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
44%
Ha tényleg fontos neked, akkor még várj. Úgy értem próbáld meg vele megbeszélni a dolgot. Mond meg neki hogy mi a szitu mit érzel és hogy miért csinálja ezt. ;)
2014. aug. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként kettőnk közül én vagyok az, aki kicsit érez valamit a másik iránt szerintem"


Ha nem is szeret akkor minek vagy vele???


Az ilyen laza kapcsolat az nem kapcsolat, csak max szórakozás. De akkor meg nincs joga kérdőre vonni.

Beszélj vele, hogy ez így nem jó.

Vagy vegye komolyabban a dolgot, vagy ne vonjon kérdőre. Ha nem jön össze akkor szerintem hagyd ott mert így csak szenvedni fogsz mellette.

2014. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1-es teljesen igazad, nem vagyok a csicskása-vagyis próbálok nem az lenni-, mert a hétvégén se ugrottam neki, amikor felkeresett. És kicsit ez szarul esett neki, de néha kell ilyen is, nekem is lehet más dolgom. És igen, valszeg nem szeret, a kedves gesztusok csak arra kellenek h hosszabb távon biztosan tudjon maga mellett.


2-es valóban tervezem, h várok még kicsit és leülök megbeszélni vele.


3-as, magam se tudom eldönteni, szeret e egyáltalán vagy csak elnyom magában valamiféle érzést velem kapcsolatban vagy lehet nem mer, akar, tud megszeretni. A viselkedése annyira a két véglet...néha azt érzem közömbös,másokat előbbre tart, máskor meg túl érdeklődő, nagyon keres, nagyon akar. nem egyszer volt h nem voltam itthon ugye nem voltam fent facen se és keresett hogy merre vagyok, oda akar jönni, ahol én vagyok. volt már hogy barátnőmmel strandon voltunk, megjelölt bejegyzésbe és spontán kijött utánam a srác és keresett stb. Mindenképp beszélni fogok vele.

2014. aug. 17. 17:05
 5/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, ennél a pasinál maximum addig leszel, míg nem talál mást, hogy ne legyen egyedül amikor unatkozik. Nulla az érzelme feléd. Egy pasi nem ilyen amikor érez.
2014. aug. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tipikus eset! Ő azt hiszi hogy a tulajdona vagy és azt tesz amit akar! A férfinak mindent a nőnek semmit elven! Dobni és keresni jobbat aki meg becsül! Ahogy gondolom még csak tízen évesek vagytok? Nem kell neked még a kötődés egy pasihoz sem! főleg nem elkötelezned magad! Még fiatal vagy addig élj!
2014. aug. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Már nem tudom mit gondoljak. valószinü hogy nem érez semmit csak tudatosan kedves h megtartson. egyébként neki nem volt még normális párkapcsolata, vagyis volt, de az csak 3 hónap.
2014. aug. 17. 17:17
 8/8 A kérdező kommentje:
6-os igazad van.
2014. aug. 17. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!