Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal most készülünk az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal most készülünk az első pettingre, jó ötlet ha arra gondoltam, h megmasszírozom, mivel dobhatnám még fel?

Figyelt kérdés
milyen krémet vegyek hozzá?

2014. aug. 12. 21:24
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem siman annak is orulne, ha kiverned neki es o meg orgazmusig nyal
2014. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet maszírozni krém nélkül is, de olajjal jobb:P

Kapcsolj halk zenét és figyeljetek egymásra.

2014. aug. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ha együtt fürdünk kádba akkor eshetek teherbe?

ha nem áll fel neki ,akkor is jöhet neki előváladék,amit nem vesz észre és attól is teherbe eshetek? mennyitől eshetek teherbe?

2014. aug. 12. 21:27
 4/6 A kérdező kommentje:
de az olaj meg nehezen szívódik fel,nem?
2014. aug. 12. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:

A masszázs jó. Valami normális testápolóval készülj, az megteszi a célterületre is, feltéve, hogy nem lesz orál vagy rendes szex.


És ő is masszírozzon meg Téged!;)

2014. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem akarlak megbántani, de hány éves vagy? biztos készen állsz ilyesmire?

a kádban fürdéstől nem lehetsz terhes.

ha nem rakja a péniszét a hüvelyedbe (pettinget írtál, aminek ez elvileg nem része, ha csak el nem ragad a hév..), akkor nem fog előváladék sem jutni oda, és így elkerülöd a terhességet.

de ha esetleg az ő kezére jut vagy előváladék vagy ondó, azért előtte nem árt, ha megmossa, mielőtt mondjuk megujjaz téged, így nem kell másnap feltenned itt azt a kérdést, hogy "ha megujjazott a barátom és lehet, hogy volt cucc a kezén, lehetek-e terhes". nyilván, ennek is minimális a valószínűsége, de nem egy ilyen kérdést láttam már itt.

ha ennyire nem akartok belefolyni a dolgokba, akkor bocsi, csak gondoltam, inkább leírom. :)

a masszázs egyébként jó ötlet, olajjal is, csak olyan válassz, ami neki is tetszhet pl. illatra, nehogy pont olyat fogj ki, amitől rosszul van, mondjuk sokan a vaníliát nem bírják. :D


23L

2014. aug. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!