Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Tapasztalatokra lennék kíváncs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy milyen problémák miatt szokott véget érni egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

2014. aug. 19. 21:59
1 2
 1/14 Mr. Truth ***** válasza:
0%
pénz
2014. aug. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
általában szakítás miatt
2014. aug. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem egyformán gondolkozunk.
2014. aug. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hazudozás, árulás
2014. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hűtlenség

Anyagiak

Különböző jövőkép

Testi/Lelki bántás

Munkahely (felváltva dolgoznak, vagy az egyik ajánlatot kap egy másik városban, de a párja nem tud költözni)

Család (anyós,após, gyerek, stb)

Barátok

Szerelem elmúlása

Nem egyforma életvitel (Lusta-Sportos, stb)

2014. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Féltékenység
2014. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Megbeszéletlen, megbeszélhetetlen, megbeszélt, de megoldatlan, megoldhatatlan problémák miatt.

A másik lehetőség, a csekély szeretet, avagy amilyen hamar jött, olyan hamar el is illant.

2014. aug. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

konkrét esetek is érdekelnének, mert nagyon nincs tapasztalatom e téren, mivel első kapcsolatomban vagyok, nem tudom mennyire súlyos a helyzet...

2014. aug. 19. 22:11
 9/14 anonim ***** válasza:

Én egy hat hónapos kapcsolaton vagyok túl. Engem a srác megfojtott a szeretetével. De ez azt hiszem viszonylag egyedi :D

Komoly gond ha az egyik fél nem hagy elég teret és persze nálunk kommunikációs problémák is voltak.

Szerintem vannak emberek akik egyszerűen nem illenek össze.

De ha leírod hogy mitől tartasz konkrétan vagy mik az esetleges intő jelek többet tudunk segíteni. :)

2014. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
mi teljesen őszinték vagyunk egymással, mindent meg tudunk beszélni, csak szerintem nagyon igazságtalan velem a barátnőm, úgy érzem mindent megteszek érte, igyekszem a kedvében járni, mégis megkapom hogy lehetnék rugalmasabb és tölthetnék vele több időt...
2014. aug. 19. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!