Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 19-20-25 éves fiúk/férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19-20-25 éves fiúk/férfiak! Kíváncsi lennék a véleményetekre, személyes tapasztalatokra, és az érzelmeitekre ilyen téren?

Figyelt kérdés

Feltételezzük, hogy van egy komoly kapcsolatotok, 4 éve, egy lánnyal, akivel megjártátok már a poklok tűzét, és a mennyet is, és nagyon szeretitek. Azt állítjátok, nektek más nem kell, és ha elkezdtek gondolkodni a továbbiakra, akkor azt mondjátok, hogy házzasságra vágytok...

Milyen érzések fordulnak meg Bennetek?

Hogyan vélekednétek efelől?

Számotokra mit jelent, mit fetételez, és milyen érzéseket sugall az összeköltözés? Hát az ejegyzés? És a házasság?

Puszta személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi, és véleményekre, mert foglalkoztat ez a téma...

Légyszi, a rosszindulatú válaszókat kerüljük.

Ja, és még hozzátenném, hogy ez a lány volt az első, és eddigi egyelen lány az életetekben, minden téren.



2013. dec. 18. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha megjártuk a mennyet és a poklok tüzét akkor már valószínűleg összeköltöztetek és a házasság már csak egy darab papírt jelentene mindkettőtök számára.
2013. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy idő után úgyis élni akar majd a pali...
2013. dec. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Bennem egyfajta megtiszteltetést sugallna,ha eljegyezném a barátnőm,persze ez a lánynak lenne megtiszteltetés,nemtudom,én úgy érezném,hogy nekem is az lenne, igaz még nem jegyeztem el senkit.Nálam ez még annyit jelentene,hogy a jövőnket kezdhetjük tervezni,mert mostmár nem egy szimpla barátnő,hanem a párom.

Az összeköltözés a kapcsolatunk komolyabbra fordítását jelentené számomra,jobban megbíznék onnantól kezdve a hölgyeményben,de ahhoz,hogy összeköltözésre adjam a fejem,ahhoz azért végig kellene menni egy két dolgon,ahogy te írod,a poklok poklán,valamint a menyországon is,magyarul nem könnyű ilyenre rávenni engem :D

A házasság az eljegyzés utáni teljes,töretlen bizalom,a valakihez tartozás jelképe,tehát onnantól kezdve az én szememben a hölgy a maximális bizalmamat élvezi. Nem gondolnék már a legrosszabb forgatókönyvre,ami igen,váratlanul is jöhet ( mondjuk elválás ) ,hanem onnantól már látom,hogy őis bízik bennem,és énis. Remélem érthetően fogalmaztam.

20/F

2013. dec. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm a válaszotokat!

Kedves 22:22 nagyo érthető voltál, és nagyhon hasznos volt a válaszod! Köszönöm!:)

2013. dec. 18. 22:26
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyi mindenen keresztülmennék egy lánnyal és még szeretnénk egymást, akkor elég biztos lábakon áll a dolog. Ilyen esetben komolyan elgondolkodnék, hogy elveszem. És most a valóság: még nem volt barátnőm.
2013. dec. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz egy 4 éves kapcsolatom, egy olyan csajjal ki nem lép le az első apró probléma után, akkor válaszolok a kérdésedre.
2013. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!