Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítanom kéne? Többi lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanom kéne? Többi lent.

Figyelt kérdés
Párommal majdnem 3 éve vagyunk együtt ő 27F én 18L.Mostanában kb. 2 hónapja alig figyel rám,állandóan veszekedik velem mindenért,hogy változzak meg és nőjek már fel végre úgy,hogy 27 évesen még mindig a szüleivel él rendes munkája sincs és élete a motorja meg imádja a számítógépes játékokat.Inkább játszik,minthogy rám figyeljen és ha hozzá szólok meg sem hallja amit mondok.Szex 2 hónapja nem volt,mert nem kívánja,előtte meg velem nem is foglalkozott.Már próbáltam vele párszor beszélni erről,mindent ígért de nem változott semmi és továbbra is én vagyok a hibás,azért,mert nem képes 27 évesen a saját lábára állni.Rajtam tölti ki minden csalódottságát.Én próbálok megértő lenni de néha már nem megy.Csak akkor kellek ha vigasztalásra van szüksége.Nem csókol meg nem ölel meg.2hete elmentem egy buliba és megismerkedtem egy sráccal(19F).Csókolóztunk.Megbántam akkor,de nem mondtam el a páromnak,mert még úgy gondoltam helyre lehet hozni.Sajnos azóta sem változott semmi. Találkoztunk a sráccal 1x a buli után.Tudom,hogy tetszek neki és ő is nekem.Szöges ellentéte a páromnak és valami megfogott benne.Pozitív személyiség és nem úgy érzem mellette,minta a lánya lennék akit nevelni kell.Ugyanolyan,mint én.Nem akarom sokáig folytatni ezeket a játszmákat ,mert sem a párom sem a fiú nem érdemli meg,hogy ezt csináljam.Szeritetek mit csináljak?Maradjak a párommal és mondjam meg a fiúnak,hogy fejezzük be?Várjam hogy valami változni fog,vagy adjak esélyt egy új kapcsolatra?

2014. aug. 28. 01:04
 1/10 anonim ***** válasza:
hagyd ott a gec!be.
2014. aug. 28. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az elsővel értek egyet

hagyd el.

2014. aug. 28. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
vártál, nem változott.. csak azért mert 3 éve tart, és megadnád neki a 1843724. esélyt, amivel ugyanúgy nem fog élni, inkább ne maradj vele.
2014. aug. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 omba ***** válasza:

nőjél fel? - TE?????

Olyan 16 éves szinten ragadt le, mi a jó eben neked?

2014. aug. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon nagy az a 9 év korkülönbség. Ő egy felnőtt ember és már másra vágyik nem egy még majdnem kislányra. Ez érthető. Hagyd ott addig amíg ezt anélkül teheted hogy megutálnád. Mielőtt elrontaná a kapcsolat emlékét. A másik srác majdnem veled egykorú. Ha kölcsönös a vonzalom kezdj vele új kapcsolatot.
2014. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Először az lenne jó, ha a pároddal megpróbálnád megbeszélni ezt, hogy neked így nem oké a kapcsolatotok, és nem ilyet szeretnél, és hogy ha így megy tovább, akkor arrébb fogsz állni.
2014. aug. 28. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6os Írtam a kérdésemben:.Már próbáltam vele párszor beszélni erről,mindent ígért de nem változott semmi...szóval próbáltam vele megbeszélni,hogy mi bánt és min szeretnék változtatni,de nem lett eredménye.
2014. aug. 28. 01:16
 8/10 Dorobert válasza:

Ne pazarold rá az időd ,hidd el hamar elszáll a fiatal kor!

Szakíts vele ,de mond el miért teszed ,ezzel neki is jót teszel ,legalább észbe kap.

Sok sikert!

2014. aug. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Mike Games a párod? xD
2014. aug. 28. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 RobiRey válasza:
60%
A srácot nem kellett volna megcsókolnod semmikép. A párod meg már rád unt ez tény. Majd csak akkor fog igazán ráébredni az egészre ha már nem leszel. Talán szakíts vele ,h rádöbbenjen mi az igazán fontos és akkor kiderül hogyan tovább. A másik sráccal akivel csőröztetek azzal pedig vigyázz hisz az összetört szívű lány a legkönnyebb préda és ezt ő is tudja.
2014. aug. 28. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!