Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottam tegnap egy depre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam tegnap egy depre. Ssziós sráccal. Hogy nyugtassam meg? FONTOS!

Figyelt kérdés
Próbáltam normálisan, nyugodtan szakítani vele. Azt hittem meg értette de kiderült hogy este kárt tett magában. Hogyan nyugtassam meg?

2014. aug. 29. 12:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb, ha nem teszel semmit sem.
2014. aug. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit értesz azalatt, hogy "kárt tett magában"?
2014. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hogy nyugtasd meg? menj vissza hozzá, mástól nem nyugszik meg
2014. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
6hónapig voltunk együtt. Szeretem őt mint barátot de nem akarok tőle semmit. Tudtam hogy fájni fog neki a szakítàs de nem akarom hogy ez miatt késhez nyuljon. Mit csináljak vele?
2014. aug. 29. 12:46
 5/12 anonim ***** válasza:
77%

semmit ne tegyél, kerüld el jó messzire, nehogy aztán a végén még benned tegyen kárt, ilyeneknél sosem lehet tudni hogy mit fognak művelni :/

25/F

2014. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nem tudod sehogy, saját tapasztalat, én se nyugszom bele, hogy elhagyott az egyetlen csaj, akihez úgy éreztem, hogy közelkerültem, én is csináltam ilyet, mostmár nem, de még mindig idegesít a dolog, hogy mit cseszhettem el
2014. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A legjobb ha elkerülöd.

Én is jártam így évekkel ezelőtt közölte velem a lány hogy nem szeret engem csak barátot, viszont én sokáig nem nyugodtam bele. Én is depressziós voltam akkoriban, bár nem olyan veszélyesen mint sokan mások, nem tettem kárt magamba soha, és ez jóformán meg sem fordult bennem. Viszont sokan aggódtak értem, mert bizonyos szinten kiszámíthatatlan voltam, és a csaj is azért került el mert félt attól hogy befogok kattanni és bajt csinálok. Persze ő próbált az elején mellettem lenni, és lelket önteni belém, de nem voltam egyszerű eset, belátom, és hagytuk a dolgot.


Így hogy elkerült mellőlem és minden kapcsolatot megszakítottunk pontosabban ő velem, így szépen lassan, de helyre álltam.

2014. aug. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Manapság divat a depressziót összekeverni a pillanatnyi rosszkedvvel... én sem örülök, ha júniusban esik az eső, és hétfőn szívesen kib**sznék pár embert reggel a busz első szélvédőjén, hogy utána átmenjen rajtuk a tömött jármű, sőt, néha elcsendesedve merengek régi kellemetlen emlékeken, ha meghallok egy számot ami egy nagy csalódásra vagy be nem teljesült szerelmemre emlékeztet...de ettől még alapvetően nem vagyok depressziós!!! A DEPRESSZIÓ egy komoly pszichés betegség! ÉN ismertem olyat aki IGAZÁN depressziós volt...nem volt se ilyen magamutogató emós, nem vágott ered divatból, igazából az emberek többsége észre se vette a srácot, akinek sokszor még a kommunikáció is alig ment a többséggel...majd egy reggelen jött a hír, hogy meghalt. Egy csendes visszahúzódó alig észrevehető "stréber" srác volt. Nem sajnáltatta magát, nem menőzött hogy depressziós, nem posztolt fészbukra hülye szomorú világfájdalmas idézeteket. Na ő beteg volt. Na ő depressziós volt, és sajna meghalt...valószinű öngyilkos lett...de még valószínűbb, hogy soha nem derül ki igazából mi történt...míg ti divatdepressziósok itt teszitek agyatokat a neten meg fészbukon és fingotok sincs róla mi az a depresszió! Ismétlem azért mert valaki nem telipofából röhög 0-24-ben, attól még nem lesz depressziós!
2014. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
aki felvágja az ereit, vegyszert iszik és gyogyszerezi magát szerinted nen depresszios?
2014. aug. 29. 22:54
 10/12 A kérdező kommentje:
Minden ilyesmibe bele kell szolni mert te pillanatok alatt meg tudod állapitani hogy ki az és ki nem. szerinted ő divatbol feküdt ki a sinekre??? gondolom a multunkat is ismered. képzeld nem csak körülötted halt meg depresszios. a mamám képzeld felakasztotta magát anyu meg begyogyszerezte magát amikor elvált. voltam dokinál és nekem is vannak hegek a kezemen. szerinted én nem tudom mi az a depresszió??
2014. aug. 29. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!