Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam, de megbántam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam, de megbántam. Vagy nem?

Figyelt kérdés

2,5 évig voltunk együtt. Szép kapcsolat volt nagyon, tartalmas. Mindketten elég erőteljes, temperamentumos emberek vagyunk, de nagyon jól tudtuk kezelni egymást. De néhány hónapja elkezdtek zavarni dolgok. Olyan trehány lett (vagy volt is?), úgy érzem, nem becsülte a munkámat, elég agresszív természet, velem soha nem kiabált, de háziállatokkal igen, és nagyon csúnyán, a végén már ki sem volt kedvem menni az udvarra az állandó üvöltözés miatt. Szexuálisan is jól megvoltunk, de ő abszolút az uralkodó stílust kedvelte ezen a téren, és sokszor szeretett volna olyat, amit én nem, hárítottam, elhúzódtam, de legtöbbször úgyis megtörtént, amit ő szeretett volna. Még most is összeszorul a gyomrom, ha erre gondolok.

Az utóbbi időben, úgy érzem nem voltam más neki, csak egy házvezetőnő.

Gyereket nem akart, nem is szereti őket. Ezt tudtam már a kapcsolatunk elején, de bíztam a változásban. Nem változott. Régebben emlékszem, úgy vártam a kulcszörgést, ahogy hazaérkezett munkából, az utóbbi időben már nem tudtam úgy örülni neki.

Elkezdtem dolgozni, kicsit végre kiszabadultam, újra nyíltam az emberek felé, elég nehéz fizikailag a munka, de jó a társaság, mondhatni szeretek ott dolgozni.

Majd elkezdett egy másik férfi érdeklődni irántam. Én is érdeklődtem, teljesen felvillanyozott a dolog. Sokat beszélgettünk, sokmindenre rádöbbentett. Belül boldog voltam. De közben meg szenvedtem, mert szerettem a páromat. Észrevette rajtam, hogy már nem vagyok olyan, mint régen. Rákérdezett, hogy ez miért van, és akkor elindult a lavina, elmondtam neki, hogy szeretem, de elfáradtam ebben a kapcsolatban. Összejött a sok apróság, és besokalltam. Kaptam gondolkodási időt, hazajöttem a szüleimhez. 1 hete itt vagyok, de szenvedek, mert bár tegnap szakítottunk, megbeszéltük, hogy elköltözök tőle, és azt gondolom, ez így lesz jó, de közben meg kiderült, hogy ő velem akarta leélni az életét, hogy feleségül is venne, hogy gyereket is csak tőlem szeretne. Fáj. Mert szeretném ezeket én is, de félek, hogy ezt csak most gondolja így, mert vissza akar kapni.

És most szenvedek, mert egyik pillanatban úgy érzem, szeretem a páromat, és vissza szeretnék menni hozzá a jól megszokott kis életünkbe, és megjavítunk mindent.

De úgy érzem, szeretem a másikat is, de teljesen új lenne. Iszonyú szeretet van benne irántam. De félek az újtól.

Őrlődök a két ember között, nem alszom normálisan, tiszta ideg vagyok, beleroppanok ebbe az egészbe.

Nem tudom mit csináljak.

Adjatok nekem tanácsot.


2014. aug. 4. 12:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Akire este, elalvás előtt gondolsz utoljára azt szereted igazán.


egy ismeretlen facebook idézet


:D

2014. aug. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány évesek vagytok, de ennyi idő után, ha az ember nem veszi észre magát és képtelen változtatni, pedig adtál neki időt és remélted újra és újra, hogy változni fog... és mégsem tette, hát én nem adnék ennek már több esélyt. Tudom, kívülről nézem és könnyen döntök, de ezt gondolom. Eljátszotta már a bizalmadat, nem hiszem hogy újra fel tudna lángolni köztetek, hogy újra örömmel várd a kulcszörgést. Nem ismerem őt, de eléggé sanszos, hogy csak most változott meg hirtelen a hozzáállása, mert rájött, hogy elveszít ha így folytatja. Menne is ez egy ideig, de pár hónap maximum, vagy csak hetek, és biztos vagyok benne, hogy megint olyan dolgokat tenne meg veled, amiket te nem szeretnél, és megint belekényszerítene abba az állapotba ami neked még csak elégséges sem volt.

É a helyedben igyekeznék ezt lezárni és kilépni belőle, és időt hagyni magamnak arra hogy teljesen el tudjam engedni őt, már ne reménykedjek, ne vágyakozzak olyan ember és kapcsolat után ami nem jött be. Írtad hogy "kiszabadultál" a munkád kapcsán az emberek közé. Nos, hát akkor börtönben voltál mellette? Korlázotott? Úgy tűnik.

"megbeszéltük, hogy elköltözök tőle, és azt gondolom, ez így lesz jó" - ha így lesz jó, akkor nincs olyan hogy de. Most ezt gondolja, de hosszú távon? Nem hiszem. Adj magadnak időt, cuccolj el onnan, hogy lecsillapodjanak benned ezek a dolgok.

A másikkal úgysem fogsz tudni 1-ről a 2-re jutni, ha még az előző barátod után vágyódsz.

2014. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Közben megtudtam, hogy az ex barátnőjét fűzögette, hogy szexeljenek. Azt mondta, hogy dühös, és ezt valahol le kell vezetnie.

És közben egy másik lánnyal is nagyon jól elvan, talán találkozgatnak is, vagy ki tudja. Közben meg nekem könyörög, hogy menjek vissza.

Ezek úgy szíven ütöttek picit :(

2014. aug. 6. 10:38
 4/14 anonim ***** válasza:
"Olyan bizonytalan vagyok. Vagy mégsem?"
2014. aug. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Pontosan erre mondjak azt, hogy kutyabol nem lesz szalonna.

Mar leirtam ezt egy masik kerdeshez, de neked is leirom: az ember alaptermeszete nem valtozik, aprobb dolgokban lehet, hogy valtoztat, de ha voltak tulajdonsagai, amik zavartak, azok ugyanugy zavarni fognak ezutan is, ha vele maradnal.

Ez az egesz uralkodni vagyas tulajdonkeppen a ferfiui "nagysaganak" a fitogtatasa, mert o a teremtes koronaja, a ferfiallat, a vadasz, az ur a haznal, aki egnek es foldnek ura, minden es mindenki tole kell fuggjon. Szerintem akinek ennyire ez az idezojeles "erofitogtatas" sut a viselkedesebol, az szanalomra melto mentalisan beteg ember! Ha a sajat fejeben rend lenne, nem lenne ra szukseg, hogy lepten-nyomon kihangsulyozza, hogy mar pedig csakis ugy kell mindennek lennie, ahogy o akarja!

Elhiszem, hogy regen szeretted, max. amig ki nem ismerted igazan, amig elo nem jot ez az orult dominans enje... Utana mar ketlem, hogy olyan nagy elvezet lett volna vele az elet es a szex ugyszinten. De fogadd el, hogy o igazabol olyan, mint amilyen lett par honapja es nem pedig olyan, mint a kapcsolatotok elso feleben volt.

A masodik ferfi milyen? Milyen a kapcsolatotok? Hogy banik veled?

Szerintem nem kell feltetlenul osszekoltozni, elobb ismerkedjetek, aztan meglatjatok, mi lesz.

De szerintem valahol a szived melyen te is erzed, hogy annak oka volt, hogy szakitottal vele, de nem is keves!

2014. aug. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
jott*
2014. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Örülj neki,hogy megszabadultál tőle!! Agresszív férfi nem érdemel meg egy nőt sem. Ha most még nem is bántott, ahgy múlik az idő egyre rosszabb lesz. Tapasztalat!

Azt,hogy gyerek akar el akar venni feleségül, csak kétségbeesésében mondja, ne hidd el neki. Felejtsd el és örülj neki,hogy már nem kell szenvedned miatta. Keress mást, találkozgass másokkal, ami nem feltétlen azt jelenti,hogy minden randipartnerrel le kell feküdni, csak ismerkedj, érezd jól magad. :) Ha elkezd hiánozni, gondolj arra ,hogy szenvedtél mikor együtt voltatok és mennyi fájdalmat okozott.

2014. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A második férfi egy tündér. Finoman, szeretettel bánik vele. Neki én vagyok a királylánya.

Sokat beszélgetünk, azt érzem, hogy nagyon szeret. Úgy érzem, hogy boldog lennék vele! Felemel, rángat ki a letargiából, pozitívan áll hozzám, mindenhez.


A kapcsolatunk első fele nagyon szép volt, tényleg abszolút egy hullámhosszon voltunk, mi tényleg ketten voltunk egyek. Mindenki meg van döbbenve, hogy ez van, szétszakíthatatlannak tűntünk. Mindenfelől duruzsolnak a fülembe, hogy menjek vissza, egy kapcsolatban sokat kell tűrni, nyelni...

Nehéz. Most is eljött hozzám ide a szüleimhez, kérdezte, hozzámegyek-e feleségül. Nemet mondtam, de most írt, hogy megtalálta otthon egy régi gyűrűmet, arról majd méretet vesz.

Szeretem, de már nem úgy. Ez már nem olyan. Sajnálom, hogy ő ennyire töri magát :(

2014. aug. 6. 19:30
 9/14 anonim ***** válasza:
Tarts ki!!!! Ne menj vissza hozza! Az en exem is miutan otthagytam sirva hivott fel es konyorgott,h ne hagyjam el. Ee nagyon sokszor megbocsajtottam neki,mert konyorgott. De a vege ugyanaz lett csak kicsit kesobb. Engedd el, foglalkozz azzal a masik pasival, nem biztos h o lesz az igazi,de most az a legjobb, ha eltereled a gondolataid.
2014. aug. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Komolyan, nem bírom ezt ép ésszel, lélekkel... egyszerűen életemben nem voltam ilyen tanácstalan. Egyik pillanatban visszamennék, a másik pillanatban azt érzem, hogy Isten ments. De ha eszembe jut az arca, hogy hogy nézett rám, amikor kérte, hogy menjek haza.... akkor legszívesebben sírva mennék vele haza.


Én vagyok a mindene, és én már alig érzek valamit iránta, úgy érzem. Jól esik, ha megölel, meg jót tudok vele nevetgélni, de érzem, hogy tele van félelemmel, a lelke, a szemei, és ez már úgysem lehetne olyan, mint régen volt. Fáj ez az egész, hogy ilyen mocsodék vagyok, hogy nem adok neki még egy esélyt. De azt is érzem, hogy úgysem fogja feladni soha. Nem tudom mit csináljak. Teljesen kész vagyok.

2014. aug. 7. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!