Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szóltok ehhez? Személyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szóltok ehhez? Személyi szabadság korlátozása vagy csak vigyáztam a lányra?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel eléggé összevesztünk. Amikor az autóban ültünk már annyira belemelegedtünk a veszekedésbe, hogy azt mondta, hogy most itt azonnal tegyem ki.


Éjszaka volt, a környéken alig voltak. Majd taxit hív.


Megmondtam neki, hogy most azonnal hazaviszem, de éjszaka egyedül nem fogom kirakni.


Erre (talán csak mivel már amúgy is felindult volt) azt mondta, hogy milyen jogon nem engedem kiszállni, ha ő azt akarja.


Szerintetek mi voltam?

Személyi szabadságot megsértő, elnyomó?

Vagy csak vigyáztam rá, normális férfi módjára viselkedtem?


Hazavittem, tíz perc sem kellett neki, otthon volt, nem tartottam vissza.


Mit gondoltok?

Légyszi nemet is írjatok!


Nem ismeretlen emberek véleményéhez mérem magam, csak kíváncsi vagyok, hogy totál idegen emberek mit gondolnak a helyzetről.


Köszi!



2014. júl. 26. 16:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a leírtak alapján szerintem helyes hogy hazavitted, csak felindulásból mondta, jobban járt így.
2014. júl. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Kitettem volna, taxihívásba még senki nem halt bele...


(ja, de, na nembaj)

2014. júl. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Buford Tannen ***** válasza:
100%
azt csak dühéből mondta, neked kell érezni mennyire gondolhatta komolyan
2014. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Szerintem jól cselekedtél! Ha meg ott hagyod valahol kint az úton, akkor nagyobb baj is lehet..
2014. júl. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Jól cselekedtél, hogy még a vita hevében is figyelemmel kísérted az érdekét, hogy ne essen baja...

Én is voltam hasonló szituban, kicsit többet ittam, balhéztunk, is milyen jó, hogy végül még is haza keveredtem...

Reggel a másnaposságon kívül azt is éreztem, hogy még nincs mindennek vége, jó érzés töltött el, hogy ennyire figyel rám... 34/Nő

2014. júl. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A 2-ik válaszoló, aki szerint nem baj, ha belehal, takarodjon oda ahol az ilyen hozzáállás a normális.

Undorító!



Hogy mennyire mondta komolyan? A vita hevében mondta, de komolyan mondta. Tényleg azt akarta.


De megmondtam neki, hogy úgysem fogom engedni, hogy éjszaka egyedül menjen, szépen itt marad, hazaviszem aztán nem tartom itt erővel.


Hogy vége van-e a kapcsolatnak az más kérdés. Sanszos, hogy igen.

De nem ez alapján mérlegelem, hogy engedjem-e egyedül hazamenni vagy ne.

2014. júl. 27. 12:43
 7/10 anonim ***** válasza:
A Te szemszögedből igazad volt. Gondoskodó, figyelmes férfi vagy, aki az orránál tovább lát. Ha viszont beleképzelem magam a lány helyzetébe, lehet, hogy én is bedühödtem volna. Volt már, hogy egy kellemetlen helyzet során (nem veszekedés) úgy felpaprikázódtam, hogy se szó, se beszéd, kiszálltam a kocsiból (Igaz, városon belül, közel az otthonomhoz.) Jól esett "lejárni" a lila gőzt. Utána már tudtunk normálisan beszélni.
2014. júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jogilag a személyi szabadság korlátozása nagyon súlyos vétség. Ha Ő így utólag nem érzi úgy, hogy korlátoztad volna, akkor nincs gond. Csak abban az esetben, ha él a feljelentés lehetőségével, akkor viszont 3 évig terjedő szabadságvesztéssel is büntethető, ha az ügyész megállapítja a megalapozottságát a vádnak.

Emberileg viszont teljesen egyetértek vele, hogy éjszaka közepén ne sétálgasson egyedül az utcán.

2014. júl. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

7-es válaszoló!


Az én szemszögemből, de az ő érdekében!

Lehet, hogy jól esne járni egyet és úgy lenyugodni, de összehasonlíthatatlanul fontosabb a biztonsága. Szörnyű dolgok történhetnek egy lánnyal egyedül éjjel.



8-as!

Lehet, hogy nem kellett volna ennyire szakszavakat használnom.

Nem jogi értelemben mondta, Ő nem is ezt a kifejezést használta.

Az egész kérdés nem is jogi jellegű.


Amúgy meg egy ilyen ügy az életbe nem jutna el vádemelésig, sőt még ügyészi szakaszba se. Még szép...

2014. júl. 28. 18:38
 10/10 anonim ***** válasza:
a nap lovagja. tádám!
2014. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!