Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nem értem a barátomat. Szakíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a barátomat. Szakítanom kéne vele?

Figyelt kérdés

9 hónapja járunk, egy idősek vagyunk (22). Alig csinálunk közös programokat. Àltalában én találtam ki valamit Mindig. Eljön velem de ha drága a belépő valahahova vagy ilyesmi akkor már nem jön el, ezért kültèri rendezvényekre szoktamt őt hívni legtöbbször de szerinte hülyeség, tőt nem érdekli. Alig van közös erdeklodesi körünk, ha kérdezem hogy ő mit szeret az a válasz hogy sokmindent ami érdekli. Hát köszi.... szoktunk együtt bringázni mozizni sétálni de kb ennyi.

Emellett normális dolgokról alig beszélgetünk, csak nagyon ritkán mesél mondjuk azőo èletfelfogásáról...eléggé magának való ... kb mndent ki kell belőle húznom.Ő marhára meg van elégedve azzal hogy otthon ül és

játszik a gépennén meg tvzek aztán összebuj

unk vagy valami. De nekem ez marha unalmas kezd lennisés az èrzèseimben se vagyok bizgos. Amolyan se vele se nélküle állapot.


Nagyon gyerek még....de emellett már firtatja hogy költözzünk össze majd ha lesz normális munkánk. gondoskodás se nagyon alakult még ki nála nem volt sok barátnője csak futó kalandjai. Én vagyok az első komolyabb az életében

Mit tegyek ? ???



2014. szept. 17. 22:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#8:

Igen, van ilyen. Csak ez a "hétvégi barátnő" effektus egy idő után abba szokott torkollani, hogy "bocsi, most hétvége sem jó, mert haverokkal megyünk valahová" és végül a hétvégi barátnő tovább halad a "ha nagyon kell szex" barátnő felé.


Nagyon fontos, hogy egy kapcsolatnak tartalma is legyen, tudjatok beszélni, közös programot csinálni. Nyilván nem lehet ez kényszer, de ha összebújni és szexelni jártok össze, meg közösen bámulni a TV-ben, hogy mások mit csinálnak, na az nem egy kapcsolat, csak kapcsolatpótlék.


Ha más az ízlésetek dolgokban (teknős és mötálos kapcsolatának esete), már az sokszor elég problémát okoz, de az, hogy ő teljesen passzív..


"elég gyerek még"

Nagyon sokszor ez nem gyerekség kérdése, van, aki élethossziglan ilyen, mert ilyen, vagy csak egyszerűen addig ilyen, amíg ott nem hagyja valaki ezért.


Szerintem hagyd ott. Én nem 9 hónapja, hanem lassan 9 éve vagyok a párommal és nagyon sok hasonló problémánk van. Ki-ki próbál kicsit változni, de idővel az ember egyre rugalmatlanabb és tényleg különböző személyiségek vagyunk. 9 hónaposan nálatok nem az a kérdés, hogy épp melyikőtök fizetéséből fizetitek a közös albit, hogy ne a hülye szüleitekhez kelljen visszaköltözni, még most lépj és még most szeress bele valaki olyanba, akivel tudtok együtt örülni annak, ha elmentek egy koncertre vagy akárhova.

2014. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!