Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakitottam vele de szeretem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam vele de szeretem. Lépjek vagy próbáljam meg vissza kapni?

Figyelt kérdés
6honapja tartott a netes kapcsolatom ami tegnap ért véget mert messze lakik és a szüleim miatt félek vele találkozni. Én szakitottam és neki ez nagyon fájt. szeretem de nem vagyok biztos az érzelmeimben. Mit tegyek?

2014. aug. 29. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Szereted, próbáld meg vissza kapni.
2014. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmit. Egy netes kapcsolat nem kapcsolat, csak kiszínezett álomvilág. Keress magadnak kézzel fogható, elérhető pasit.
2014. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
" netes kapcsolatom " az mi?! mik vannak manapság
2014. aug. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd a fenébe, jobban jársz.
2014. aug. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem őt. ugy volt hogy havonta találkozunk. azért szakitottunk mert normális kapcsolatot szerettem volna. de igy üresnek és értéktelennek érzem magam
2014. aug. 29. 22:48
 6/8 anonim ***** válasza:
:D hagyd
2014. aug. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem édesem, nagyon eltévedtél. Havi egy tali az semmi! Tudod, kit szeretsz? Egy mesefigurát, aki a fejedben él. Szeretni valakit - ne keverd az ábrándokkal. Elhiszem, hogy igaznak érzed, de ez nem az.

Szeretni azt jelenti, együtt lenni vele, érezni, érinteni, látni, átélni közös dolgokat, jóban-rosszban lenni, vitatkozni, békülni, ölelni, csókolni, rávágni az ajtót, a nyakába ugrani.

Nos, ha ezek napi szinten megvannak, elmondhatod, hogy szereted, és a kapcsolat valóságos.

2014. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántsátok már, a jelenlegi kapcsolatom első 4 hónapja neten zajlott, mégis szerettem. És még ma, évekkel később, felnőttebb fejjel is azt mondom, hogy nem csak beképzeltem, hanem már akkor is szerettem. Ott legalább egymás személyiségébe szeretnek bele a felek először, és csak utána jön a szex, külsőség, egyebek.
2014. aug. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!