Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Történt már veletek ilyen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek ilyen? Mit tettetek ellene? Hogyan bírkóztatok meg vele?

Figyelt kérdés

Hogy összejöttél valakivel,akit nagyon szerettél és egy hülyeeség miatt összevesztetek,aztán el kezdett letolni.Később meg még te írsz rá,hogy béküljetek ki,utánna meg ő szakít veled és rád fogja,hogy te vagy a hibás.

És megtudod hogy azért azért szakított veled hogy az exével jöjjön össze,később meg semmibe vesz.Volt-e veletek ilyen,mit tettetek ellene?



2014. okt. 10. 23:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmit, tovább léptem.
2014. okt. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen volt
2014. okt. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha nem megy,mert ő persze könnyen tovább lép,mert neki nem jelent sokat
2014. okt. 10. 23:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Velem még nem történt, de szerintem ez a pasi végig az exével volt gondolatban, szóval nem te rontottál el bármit is, hanem egyszerűen csak kellett neki egy ürügy, hogy kidobhasson. Vagyis nem volt veled tisztességes. Én így látom. Gondolom, nem voltatok együtt sokáig...
2014. okt. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen volt, de nemtudom miért lett vége. De én kértem bocsánatot amikor ő bántott meg engem és még választ se irt vissza. Azóta nem láttam de talán jobb is igy. Hányok tőle.....
2014. okt. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja,ugyan igy volt en kerten bocsanatot azert amit nem kovettem el
2014. okt. 11. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Na igen. Ha valaki bocsánatot kér tőled miközben te bántottad meg, úgy alázza magát előtted, ergo ez nem jó taktika...

Aki meg az exéhez rohan vissza.. az kapja be. :D

Ábrándulj ki, tudatosan! Ne azt ismételgesd hogy mit rontottál el és szereted, hanem azt hogy meg sem érdemelt téged és elfoglalod magad mindenfélével. Fél év után pedig nevetsz azon, hogy egy könnyet is ejtettél miatta. ;)

2014. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!