Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » A párom elhanyagol engem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom elhanyagol engem, miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Én 20, ő 21 éves, én még tanulok, távkapcsolatban élünk, de hetente hazajárok hozzá. Januárban lesz 4 éve, hogy együtt vagyunk. Nekem természetes dolog, hogy alig várom hogy együtt legyünk. Ő még erre az időpontra is talál programot magának, például a motorjával van vagy focizik. Hetente kapok egy estét (még véletlenül sem egy teljes napot) hogy együtt legyünk, a többi nap meg más programja van. Ha megtehetnénk a héten akár 3 napot is hogy együtt legyünk, akkor szerintem egy normális kapcsolatnál legalább 2 napot találkoznunk kéne. Már megunt engem? Lehet, hogy van valaki más?

2014. okt. 12. 09:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
sajnalom de ez a fiu nem szeret teged :/
2014. okt. 12. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Elege lehet a párkapcsolatból és élni szeretne,nem folyton hozzád járni ha szünete, ami érthető.Ne akarj már összeláncolva lenni vele,neki is kell a tér.
2014. okt. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%
Valószínűleg un, de miért nem tőle kérdezed meg, mi a probléma?
2014. okt. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem akar veled lenni = nem szeret sajnálom :/ sztem próbáld megbeszélni vele mondd h ha nem változtat nem lesz jó vége ha változtat akkor megér egy esélyt ha nem akkor hagyni kell mennii..
2014. okt. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%
2-es vagyok.Kíváncsi vagyok hogy akik itt osszák az észt azok voltak-e már ilyenben.
2014. okt. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

2. válaszoló!

Hétköznap amikor nem tudunk találkozni, akkor is van szabadideje. Mi viszont csak hetente tudunk együtt lenni, hétvégén. Szerintem ez nem összeláncolás, ha 7 napból 2 napot vele akarok lenni.

Köszi a választ

2014. okt. 12. 09:25
 7/14 A kérdező kommentje:

Marceline!

Próbáltam többször megbeszélni ezt vele, de állandóan kitér előle. Eltereli a témát, és mikor újra felhozom, akkor engem hibáztat, hogy nézzem meg, én kezdem a veszekedést, holott csak be akarom fejezni ezt a témát, tisztázni akarom a helyzetet. Sosem tudtuk még megbeszélni, sokszor ha kérdezem, úgy tesz mintha meg sem hallotta volna a kérdést.

2014. okt. 12. 09:27
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
2-es vagyok az nem.De neki tudod az időbesosztását,úgy konkrétan?Mert attól hogy lenne ideje ok,de amíg nem tudom mit csinál és mennyi idő megy el a napjaiból és mire,úgy nem nagyon lehet semmit mondani.
2014. okt. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tegnap otthon tv-t nézett, majd meccsre ment. Aztán este végre jutott rám ideje. Ma egész nap a motorját szerelgeti. Hétköznap is minimum 2 teljes napja szabad.
2014. okt. 12. 09:38
 10/14 anonim ***** válasza:

De mit csinál,dolgozik,ha igen mit?

Meg meccsre ment,azt úgy kell érteni hogy ő focizott vagy nézte?

2014. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!