Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom tényleg elhanyagol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom tényleg elhanyagol? Vagy én vagyok paranoiás?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám, hogy neki mindig minden más fontosabb mint hogy velem legyen.. Sajnos én távol tanulok,ő megint máshol él a szüleitől, mert más városban kapott munkahelyet. Viszont mikor van szabadja nem hozzám jön,nem velem akar lenni hanem a családjával.Megérteném ha elmenne egy napra velük lenne...De egy hétig képes ott lenni NONSTOP.Aztán persze akad más dolga,autót javítattni azért nem tudunk találkozni.És fel van háborodva, ha én nekem ez rosszul esik. Szerintetek is normális ha egy fiú szeret valakit,és állitólag szerelmes mégis az anyja után bújik 33 évesen? Én azt hittem hogy ha valaki szerelmes minél több időt akar a párjával tölteni. Nekem ez annyira fáj.Köszönöm ha segítetek ezt megérteni, vagy ha letoltok azért hogy én gondolkozom hülyén.

Bocs hogy hosszú lett. 21/L



2014. jún. 6. 10:02
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
szükséged van a szeretetre és igenis elhanyagol a "párod", de inkább ez egy páratlan páros! ebből vagy megcsalás vagy szakítás lesz a vége, szóval dönts! vagy ha türelmes vagy akkor szenvedés és sok sírás! nem önzőség azért szakítani valakivel mert nem szeret eléggé!
2014. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1: 21F
2014. jún. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"De egy hétig képes ott lenni NONSTOP.Aztán persze akad más dolga,autót javítattni azért nem tudunk találkozni."


Itt leírtál mindent. Egyszerűen nem vagy vagy neki fontos, nem szeret. Szerintem gyorsan tedd lapátra, és találj egy olyan férfit aki igazán szeret, melletted van ha arra van igényed. Mert ebből azt tűnik ki, hogy ő azt gondolja van egy barátnőm aki ha kell ott van. Csak pont a fától nem látja az erdőt, hogy nem egy tárgy vagy amit akkor használ mikor kedve szottyan.

30F

2014. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy paranoiás. Tölt egyáltalán veled bármennyi időt is?


Szerintem ennek a kapcsolatnak vége. 33 éves... Veled kéne foglalkoznia, nem az anyjával. Szép meg jó, ha valaki törődik a családjával, semmi gond nincs ezzel, de meg kellene találni az egyensúlyt, itt viszont elég erősen arra billen a mérleg.

2014. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég fura nekem is. 33 évesen is ennyire a családjával foglalkozik nem a párjával? Most akkor az anyját fogja elvenni és vele leélni egy életed vagy téged fog elvenni? Ha 33 évesen ilyen akkor szerintem te rossz lóra tettél. Nem is tart téged valami fontosnak a leírottak alapján...

23/F

2014. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen jól látod.
2014. jún. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mikor otthon vagyok én is (hétvégén), Ő ott dolgozik (ahol én lakom,csak suli miatt vagyok távol) és van két meló közt szabadja együtt vagyunk,de ha van egy nap szabadja, vagy kettő akkor megy a családhoz. Azzal a kifogással,hogy nekem úgyis tanulnom kell.Hív magával mindig, hogy menjek vele,de én nem akarok oda menni,én vele szeretnék lenni,nem a családjával... És nem értem ha ezért megy "mert tanulnom kell úgyis" akkor miért hiv?

Tényleg nem tudom mit csináljak ? :((

2014. jún. 6. 10:22
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű, ezeket elmondod neki. Ha nem változtat, akkor kirakod és kész. Nehéz igazi társat találni, de ilyen szinten megalkudni sem kell, hidd el lenne olyan pasi, aki a szabadidejét veled szeretné tölteni. Ha valaki szerelmes, akkor erre alapvetően igénye van.
2014. jún. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos,ha keveset vagytok együtt,akkor nincs értelme...
2014. jún. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!