Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakított 8 év után. Én meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított 8 év után. Én meg kérem tőle, amit ráfordítottam. Sztetek jogos? Többi lent

Figyelt kérdés

8 éve jöttem össze a barátnőmmel. Az anyja semmit sem fizetett neki, a tesójának meg mindent fizettek. Én beleszerettem, odaköltözött hozzám. 8 évig mindent fizettem neki. 4 szakmája lett ezidő alatt. Az anyjáékkal jóban volt. De nem kért segítséget. Mindig tőlem várta el. Pár héttel nagyon szar indokokkal szakított velem. Én nem is gondoltam volna. Mindig is ki akart menni külföldre. Azt hitte mindig is, h ott havi százezreket lehet félretenni. Lehet, h így is van. Ebbe nem akarok belemenni

Oké. Addig semmi gond, h szakított. De én most elvárom tőle, h akkor majd törlesszen. Mert a 4 szakmát nem a szülei adták a kezébe.

Na már most a kérdésem az, h szerintetek jogosan várom el? Vagy nincs igazam, és hagyjam az egészet. Mert gondolhatjátok, h nem 100-200 ezerről van szó. Ti mit tennétek? Mert én most azt érzem, hogy elárult, kihasznált az akiben a legjobban bíztam.



2014. okt. 9. 17:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
én vissza kérném! hisz neked se ingyen osztogatják a pénzt!
2014. okt. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Sziszamanó válasza:
Az biztos hogy már nem szeret és ez csak kamu ok volt ! sztem jogosan várod el , mivel valamilyen szinten kihasznált ! :D
2014. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

az USA-ban ezért milliókra perelhetnéd ... nálunk halott ügy


mondhatnám, hogy milyen tetű vagy, de beleképzelem magam a helyedbe, és nem mondom ... az a baj, hogy ha üzletnek fogunk fel egy kapcsolatot, akkor meg ő azt mondja, hogy ezért a pénzért ennyiszer dughattál meg ... szóval hagyd a fenébe

2014. okt. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha tudod bizonyítani, tehát papíron, számlákkal, meg minden, hogy te fizetted ezeket neki, akkor talán be tudod perelni. Azt hiszem, van olyan törvény, hogy valahány évig még visszakövetelhető az ajándék.

De ha nem tudod bizonyítani, akkor akármit is csinálsz, keresztet vethetsz a pénzedre.

2014. okt. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Nekem a feleségemmel volt így.Rá költöttem mindent,hat évig nem dolgozott én meg eltartottam őt meg a lányát is.engem is kidobott elváltunk.Ráadásul még meg is lopott.Több ügyvédnél is voltam de mondták hogy a pénz visszaszerzésére nincs semmi esély.Szerintem hagyd felesleges belelovalnod magad nem éri meg.
2014. okt. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

Nem, nem jogos.

Ha valakinek - szeretetből, önként, ajándékba - adunk vagy fizetünk valamit, akkor azt nagyfokú bunkóság visszakérni.

2014. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A jó p inát meg kell fizetni!
2014. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hacsak nem abban állapodtatok meg, hogy kölcsönadod, vagy valamiért cserébe, ne ezt használd fel, hogy bosszút állj a szakításért. Közben kell odafigyelni, hogy ne használjanak ki.
2014. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Késő bánat, de amekkora görény vagy, nagyon kiröhögtelek.
2014. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 WheneverYouWant ***** válasza:

KELLEMETLEN...:)

Egy ismerősöm 15-20 évig tartotta el a feleségét úgy hogy az életében nem dolgozott. Nem rég váltak és ment a huza vona hogy ki mennyit kapjon.. Azt mondták az ismerősömnek hogyha jó volt neki majdnem két évtizedig így hogy csak Ő keresett akkor most mit akar.. Feleztek... szóval csak annyit akarok mondani hogy vigyázz.. nehogy még rosszabbul járj mint most.

2014. okt. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!