Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakított velem, mi a vélemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem, mi a véleményetek, lehetséges, hogy?

Figyelt kérdés

Lefordítva a szavait, nem tud rám felnézni. Nem vagyok eléggé felnőtt neki (pedig a kapcsolatot én vettem komolyan, nem ő, azt mondja, az élethez viszont ő a komolyabb) ebben annyi igazság van, hogy sokszor toporgok egyhelyben, nem haladok, mert halogatom a dolgaimat, és nem vagyok túlságosan önálló sem, a szüleimmel élek, 21 vagyok, tanulok és munkám nincs a suli mellett.


Ő munka és pénzmániás, emberi kapcsolatok szempontjából iszonyúan felelőtlenül viselkedik, de a családot és a sulit komolyan veszi, megvannak az elvárásai az aktuális féltől is... Most randizni akart valakivel, akire úgymond fel tud nézni...


Ez nagyon kikészített... Eldöntöttem, hogy változtatok. Külsőleg is, beiratkoztam egy konditerembe, elmegyek futni, mozogni, munkát keresek épp, és és és = megpróbálom összekapni magam. Szerintetek van esély arra, hogy visszajöjjön még?


Úgy váltunk el, hogy együtt aludtunk, mondta, hogy pillangókat érez, ha megcsókolom, hogy tök nehéz neki visszafognia magát, utolsó csóknál is végig szorított magához. Azzal jött, hogy nem akar engem lezárni, viszont én nem tudok barát lenni, így azóta nem beszéltünk. Ő se tud barát lenni, nem értem, miért akarna haverkodni, mikor úgyis lesül rólunk, nyúlnánk egymás felé, ölelnénk a másikat...


Lehet még esélyem?



2014. okt. 21. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Oh igen, lenne. Ha összekapod magad, biztos lenyűgözöd. Szerintem amúgy azért csinálta, mert próbára akar tenni, hogy mennyire fontos neked. /Ez nem biztos, csak szerintem van így!/

Sok sikert!

2014. okt. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
de van ám, de rengeteg erőt bele kell fektetned, hogy változzon a véleménye, és neked is komolyan kéne venned, mert ha nem, az gyorsan kibukik.
2014. okt. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) De van, ami kicsit elkeserít. 1 év volt ez vele, utolsó 3 hónapban össze-vissza beszélt, hogy szeret, aztán meg hogy nem, most (ami miatt szakítottunk) azt mondta, hogy már nem érez semmit, erre ő hívott át magához,... Benyögtem, hogy "dehát már nem érzel semmit" erre hogy "akkor nem lennél itt" de utána arról beszélt, hogy volt olyan nap, mikor eszébe se jutottam (szakítás és végleges elválás között eltelt kb 1 hét) ez engem letaglózott, mivel ő minden nap a fejemben jár. Aztán kiderült, hogy sokat ivott azon a héten, és mondta, hogy olyankor mindig eszébe jutottam, írni is akart... Fura, hogy nem gondol rám, nem akar velem foglalkozni, ha iszik, viszont ott vagyok a fejében - erre sokszor jár el inni hirtelen. Annyira ellentmondásos nekem az egész viselkedése. Nem szeret, erre fölém hajolva odasúgja, hogy mennyire nehéz nem megcsókolnia. Visszakérdezek: akkor elnyomja az érzést? Ő meg: igen... Aztán persze megcsókol mégis...
2014. okt. 21. 11:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Épp tegnap válaszoltam egy hasonló kérdésre,azt bemásolom ide:Ti most kb félidőnél tartotok...


A szerelem két ember között bizonyítottan 2-3évnél tovább N E M tart. Lehet erről vitatkozni,de ez bizonyított.Van néhány hormon szerotonin,dopamin stb,melyek termelődése ezen időszakban aktívabb,majd később leáll.

Az emberek 99%-nak fogalma sincs az ilyen folyamatokról,ezért szinte mindig ráfogják valamire,hogy miért nem olyan jó már mint az elején.

Akik ezen időszak után együtt maradnak szintén nem látják be,hogy ez így van,és váltig bizonygatják,hogy van örökké tartó szerelem. De nincs.

Ez nálatok sincs másképp.Rá lehet fogni erre,arra,amarra,de engem nem győztök meg vele,az biztos.

2014. okt. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszi a választ.

Ezzel amúgy tisztában vagyok, de tartom a véleményem, hogy attól még két ember működhet párként, csak mert elmúlnak a kémiai reakciók. Továbbra sem állatok vagyunk, ha viszont valaki eszerint él, és mindig ki akarja élni ezt az 1-2 éves érzést, majd váltani valaki másra, annak semmi értelme. Kötődünk, ha valakit ennyire szeretünk, amellett kitartunk, házasodunk (vagy nem, de ettől függetlenül is) osztozunk valakivel jobbára az életünkön. Ha valaki nem így akarja leélni az életét, inkább eleve mondja el az aktuálisnak, és akkor még időben dönthet az illető, hogy akar-e ilyen embert maga mellé vagy sem.


Tudom, hogy nem ezt írtad, csak ez jutott eszembe minderről.

2014. okt. 22. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!